Zbiórka Pomóżmy w walce o zdrowie! - miniaturka zdjęcia

Pomóżmy w walce o zdrowie!

Zbiórka Pomóżmy w walce o zdrowie! - zdjęcie główne

Pomóżmy w walce o zdrowie!

30 688 zł z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciło 207 osób
Wpłać teraz
 
Barbara Kowalska - awatar

Barbara Kowalska

Organizator zbiórki

BEATA

Z oddaniem opiekowała się chorym ojcem, wspomagając w tym zakresie mamę Barbarę, do listopada 2018 roku, gdy sama doznała rozległego udaru mózgu. Sparaliżowana prawa strona ciała - noga, ręka oraz, co z czasem okazało się najtrudniejsze do zniesienia łaknącej kontaktu z ludźmi, otwartej Beaty - poważne zaburzenia mowy (afazja).

To problemy, z którymi boryka się od ponad pół roku. Dzięki sile woli, wytrwałości i ciężkiej pracy z rehabilitantami i personelem z Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie, w stosunkowo krótkim czasie Beacie udało się "stanąć" na nogi, choć nadal porusza się o lasce. Czeka ją jeszcze, pełna cierpienia fizycznego i psychicznego, długa droga, aby wrócić do normalnego życia.

Koszty leczenia i rehabilitacji są bardzo wysokie. Bez pomocy rodziny i przyjaciół, nie do udźwignięcia.

Marzenia Beaty są zwyczajne - odciążyć mamę w opiece nad tatą (Tata po całkowitej amputacji nogi; niedowład ręki po przebytym udarze), móc wrócić do pracy, pójść do kina, na kawę z koleżanką.. I te marzenia mogą się spełnić dzięki rehabilitacji. Jeśli, z braku środków, Beata będzie musiała zrezygnować z dalszego leczenia, cały poniesiony trud pójdzie na marne. Pomóżmy Beacie wrócić do jej życia, czerpać z niego radość. Ona nawet sama będąc w potrzebie, chętnie pomaga innym chorym, własną postawą motywuje ich do działania. Jest dobrym duchem oddziału, na którym spędziła ostatnie pół roku życia.

Pomóżmy Beacie i Romanowi zawalczyć o zdrowie!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Barbara Kowalska - awatar

  Barbara Kowalska

  18.08.20
  18.08.20

  Minęło już 20 miesięcy, odkąd ciężka choroba wyłączyła Beatę z czynnego życia zawodowego i prywatnego.Udar pozbawił ją całkowicie możliwości samodzielnego funkcjonowania. Przez kilka miesięcy pozostawała w łóżku szpitalnym, a potem dzięki ciężkiej pracy, samozaparciu w ćwiczeniach, pogodzie ducha, ogromnej ambicji oraz POMOCY PRZYJACIÓŁ, ZNAJOMYCH, ZNAJOMYCH ZNAJOMYCH (brak słów, by wyrazić naszą wdzięczność), powoli, ale systematycznie powracała do samodzielności.Aktualnie Beata może samodzielnie wykonywać podstawowe czynności. Ma orzeczenie o ZNACZNYM, czyli najwyższym stopniu niepełnosprawności, ważne do 2024 roku. Porusza się o lasce, ma niesprawną prawą rękę (jest praworęczna), ale co dla niej najsmutniejsze i trudne do zaakceptowania – nie może, przez nabytą afazję, mówić na tyle dobrze, żeby swobodnie się komunikować, czytać. Wspaniałe jest to, że jej umysł, logika, pamięć są doskonałe, orientacja w przestrzeni także jest bardzo dobra.

  Zdjęcie aktualizacji 54 055

Komentarze


 • Ewa i Zbyniutek - awatar

  Ewa i Zbyniutek

  19.08.20
  19.08.20

  Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Żyj tak, aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniaj każdą chwilę tak, aby potem wspominać ją z radością. Czerp energię ze słońca, z kapiącego deszczu i uśmiechu innych. Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności. Żyj najpiękniej, jak umiesz...

 • Magdalena Borowska - awatar

  Magdalena Borowska

  18.08.20
  18.08.20

  Zdrówka życzę i uśmiechu!😍

 • Jadwiga Kowalska - awatar

  Jadwiga Kowalska

  30.04.20
  30.04.20

  Bardzo współczuję i życzę Tobie i córce zdrowia.

  • Barbara Kowalska - awatar

   Barbara Kowalska - Organizator zbiórki

   03.05.20
   03.05.20

   MUSI Beatka dac rade przy pomocy wielkiej takich osob jak Ty .Dzuekuje za wsparcie i zyczliwosc

 • Mariusz - awatar

  Mariusz

  03.08.19
  03.08.19

  Życzę dużo siły!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.08.19
  01.08.19

  Szybkiego powrotu do zdrowia, Pani Beato <3

  • Barbara Kowalska - awatar

   Barbara Kowalska - Organizator zbiórki

   02.08.19
   02.08.19

   Bardzo dziekuje za pomoc i życzenia.Tyle serdeczności mnie spotyka i poparcie ze MUSZE pracowac i byc dobrej mysli

30 688 zł z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciło 207 osób
Wpłać teraz
 
Barbara Kowalska - awatar

Barbara Kowalska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 207

Małgorzata Pikulska - awatar
Małgorzata Pikulska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
joanna zoltanska - awatar
joanna zoltanska
44
Aleksandra Szymanska - awatar
Aleksandra Szymanska
44
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
M... - awatar
M...
250
Adam Gromadzki - awatar
Adam Gromadzki
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Aga L - awatar
Aga L
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij