Zbiórka Pomóżmy w walce o zdrowie! - zdjęcie główne

Pomóżmy w walce o zdrowie!

52 677 zł  z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciło 279 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Barbara Kowalska - awatar

Barbara Kowalska

Organizator zbiórki

BEATA

Z oddaniem opiekowała się chorym ojcem, wspomagając w tym zakresie mamę Barbarę, do listopada 2018 roku, gdy sama doznała rozległego udaru mózgu. Sparaliżowana prawa strona ciała - noga, ręka oraz, co z czasem okazało się najtrudniejsze do zniesienia łaknącej kontaktu z ludźmi, otwartej Beaty - poważne zaburzenia mowy (afazja).

To problemy, z którymi boryka się od ponad pół roku. Dzięki sile woli, wytrwałości i ciężkiej pracy z rehabilitantami i personelem z Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie, w stosunkowo krótkim czasie Beacie udało się "stanąć" na nogi, choć nadal porusza się o lasce. Czeka ją jeszcze, pełna cierpienia fizycznego i psychicznego, długa droga, aby wrócić do normalnego życia.

Koszty leczenia i rehabilitacji są bardzo wysokie. Bez pomocy rodziny i przyjaciół, nie do udźwignięcia.

Marzenia Beaty są zwyczajne - odciążyć mamę w opiece nad tatą (Tata po całkowitej amputacji nogi; niedowład ręki po przebytym udarze), móc wrócić do pracy, pójść do kina, na kawę z koleżanką.. I te marzenia mogą się spełnić dzięki rehabilitacji. Jeśli, z braku środków, Beata będzie musiała zrezygnować z dalszego leczenia, cały poniesiony trud pójdzie na marne. Pomóżmy Beacie wrócić do jej życia, czerpać z niego radość. Ona nawet sama będąc w potrzebie, chętnie pomaga innym chorym, własną postawą motywuje ich do działania. Jest dobrym duchem oddziału, na którym spędziła ostatnie pół roku życia.

Pomóżmy Beacie i Romanowi zawalczyć o zdrowie!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Barbara Kowalska - awatar

  Barbara Kowalska

  18.08.2020
  18.08.2020

  Minęło już 20 miesięcy, odkąd ciężka choroba wyłączyła Beatę z czynnego życia zawodowego i prywatnego.Udar pozbawił ją całkowicie możliwości samodzielnego funkcjonowania. Przez kilka miesięcy pozostawała w łóżku szpitalnym, a potem dzięki ciężkiej pracy, samozaparciu w ćwiczeniach, pogodzie ducha, ogromnej ambicji oraz POMOCY PRZYJACIÓŁ, ZNAJOMYCH, ZNAJOMYCH ZNAJOMYCH (brak słów, by wyrazić naszą wdzięczność), powoli, ale systematycznie powracała do samodzielności.Aktualnie Beata może samodzielnie wykonywać podstawowe czynności. Ma orzeczenie o ZNACZNYM, czyli najwyższym stopniu niepełnosprawności, ważne do 2024 roku. Porusza się o lasce, ma niesprawną prawą rękę (jest praworęczna), ale co dla niej najsmutniejsze i trudne do zaakceptowania – nie może, przez nabytą afazję, mówić na tyle dobrze, żeby swobodnie się komunikować, czytać. Wspaniałe jest to, że jej umysł, logika, pamięć są doskonałe, orientacja w przestrzeni także jest bardzo dobra.

  Zdjęcie aktualizacji 54 055

Komentarze


 • Karoline Presich - awatar

  Karoline Presich

  03.11.2020
  03.11.2020

  Love u, Beata<3

 • Mirosława Butrym - awatar

  Mirosława Butrym

  11.10.2020
  11.10.2020

  Basiu, mam nadzieję, że ta zbiórka pomoże w leczeniu. Niech Bóg ma Was w swojej opiece !

 • Ewa i Zbyniutek - awatar

  Ewa i Zbyniutek

  19.08.2020
  19.08.2020

  Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Żyj tak, aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniaj każdą chwilę tak, aby potem wspominać ją z radością. Czerp energię ze słońca, z kapiącego deszczu i uśmiechu innych. Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności. Żyj najpiękniej, jak umiesz...

 • Magdalena Borowska - awatar

  Magdalena Borowska

  18.08.2020
  18.08.2020

  Zdrówka życzę i uśmiechu!😍

 • Jadwiga Kowalska - awatar

  Jadwiga Kowalska

  30.04.2020
  30.04.2020

  Bardzo współczuję i życzę Tobie i córce zdrowia.

  • Barbara Kowalska - awatar

   Barbara Kowalska - Organizator zbiórki

   03.05.2020
   03.05.2020

   MUSI Beatka dac rade przy pomocy wielkiej takich osob jak Ty .Dzuekuje za wsparcie i zyczliwosc

52 677 zł  z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciło 279 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Barbara Kowalska - awatar

Barbara Kowalska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 279

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Małgorzata Pikulska - awatar
Małgorzata Pikulska
99
Małgorzata Pikulska - awatar
Małgorzata Pikulska
99
Piekarek Marcin - awatar
Piekarek Marcin
500
Małgorzata Pikulska - awatar
Małgorzata Pikulska
99
Małgorzata Pikulska - awatar
Małgorzata Pikulska
99
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2 500
Małgorzata Pikulska - awatar
Małgorzata Pikulska
99
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij