Zbiórka Znowu uwierzyć - zdjęcie główne

Znowu uwierzyć

1 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Sonia Juzek - awatar

Sonia Juzek

Organizator zbiórki

Oto on

Koń w którym stracono nadzieje,w którego nikt nie wierzył, którego przekreślono, ale znalazła się dziewczyna co zauważyła w nim coś wyjątkowego, mówili mi że nie dam rady, że prędzej czy później coś mi zrobi ... I zrobił ... Skradł moje serce 

Początki z nim nie były łatwe, nie mogłam do niego podejść, nie mogłam na niego wsiąść, wszystkiego musiał uczyć się na nowo, musiał nauczyć się na nowo zaufać czlowiekowi i po czasie to zrobił. W zamian on pokazał mi jak na nowo cieszyć się życiem, podnosił mnie na duchu, zawsze mogłam na niego liczyć, był moim aniołem stróżem, nigdy mnie nie zawiódł, w końcu zaczęła się nasza przygoda ze skokami, czułam, że potrafię latać, to było cudowne uczucie, w końcu postanowiliśmy rozpocząć przygodę z zawodami i na tym się skończyło, Berni uległ poważnemu wypadkowy, wychodził z tego i kiedy myślałam że będzie już dobrze, okazało się że jego stan się pogorszyl, obiecałam sobie kiedys, że go nie zawiodę,kiedy on nie zawiódł mnie, ja nie mogę jego i w końcu wyszliśmy prawie na prostą, brakuje nam jeszcze małej sumy pieniędzy na jego całkowite wyleczenie. Przeżył dużo w swoim życiu, zaufał mi ,a ja nie chcę go zawieść. 

Wiem jak bardzo kocha skakać,od zawsze rwał na przeszkody i pokonywał je z taką łatwością więc wierzę w to że się nam uda.

Chociaż jest małym koniem, ma ogromne serce .


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Sonia Juzek - awatar

Sonia Juzek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij