Zbiórka Znowu uwierzyć - zdjęcie główne

Znowu uwierzyć

1 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 0 dni.
Wpłać teraz
 
Sonia Juzek - awatar

Sonia Juzek

Organizator zbiórki

Oto on

Koń w którym stracono nadzieje,w którego nikt nie wierzył, którego przekreślono, ale znalazła się dziewczyna co zauważyła w nim coś wyjątkowego, mówili mi że nie dam rady, że prędzej czy później coś mi zrobi ... I zrobił ... Skradł moje serce 

Początki z nim nie były łatwe, nie mogłam do niego podejść, nie mogłam na niego wsiąść, wszystkiego musiał uczyć się na nowo, musiał nauczyć się na nowo zaufać czlowiekowi i po czasie to zrobił. W zamian on pokazał mi jak na nowo cieszyć się życiem, podnosił mnie na duchu, zawsze mogłam na niego liczyć, był moim aniołem stróżem, nigdy mnie nie zawiódł, w końcu zaczęła się nasza przygoda ze skokami, czułam, że potrafię latać, to było cudowne uczucie, w końcu postanowiliśmy rozpocząć przygodę z zawodami i na tym się skończyło, Berni uległ poważnemu wypadkowy, wychodził z tego i kiedy myślałam że będzie już dobrze, okazało się że jego stan się pogorszyl, obiecałam sobie kiedys, że go nie zawiodę,kiedy on nie zawiódł mnie, ja nie mogę jego i w końcu wyszliśmy prawie na prostą, brakuje nam jeszcze małej sumy pieniędzy na jego całkowite wyleczenie. Przeżył dużo w swoim życiu, zaufał mi ,a ja nie chcę go zawieść. 

Wiem jak bardzo kocha skakać,od zawsze rwał na przeszkody i pokonywał je z taką łatwością więc wierzę w to że się nam uda.

Chociaż jest małym koniem, ma ogromne serce .


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 0 dni.
Wpłać teraz
 
Sonia Juzek - awatar

Sonia Juzek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij