Zbiórka Wiesz co jest w życiu ważne? - miniaturka zdjęcia

Wiesz co jest w życiu ważne?

Zbiórka Wiesz co jest w życiu ważne? - zdjęcie główne

Wiesz co jest w życiu ważne?

10 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Bernadetta Małecka - awatar

Bernadetta Małecka

Organizator zbiórki

Może to i brzmi jak masło maślane ale tak, w życiu najważniejsze jest życie. Szczęśliwe życie. 


Jestem dwudziestoletnią kobietą.

( No, rocznikowo dwudziestojednoletnią ;) )

Skończyłam technikum budowlano-geodezyjne, jednak stwierdziłam, że ta profesja nie jest dla mnie. Od zawsze interesowało mnie zupełnie coś innego. Fotografia. Nigdy jednak nie było mi dane w stu procentach zaangażować się w tę dziedzinę. Zawsze powtarzano mi, że muszę skończyć dobrą szkołę, studia, mieć dobry zawód. Mimo ścisłego umysłu, gdzieś w głębi serca pragnęłam robić to co kocham.  Chyba właśnie o to chodzi w życiu, prawda? By żyć szczęśliwie robiąc to, co się kocha. Po prawie roku przerwy postanowiłam zawalczyć o swoje marzenia. Odbyłam poważną, chyba najważniejszą rozmowę w moim życiu z kimś, od kogo zawsze wszystko uzależniałam. Dostałam aprobatę na realizowanie siebie. Moi bliscy zrozumieli, że chcę spędzić moje życie za obiektywem. Od zawsze wolałam stać po drugiej stronie aparatu. Zresztą, doskonale można to zauważyć po obszernych relacjach wydarzeń z życia bliskich dla mnie osób. 

Postanowiłam, że w 2017 roku zacznę kształcić się właśnie w tym kierunku. Chciałabym pogłębiać swoją wiedzę w odpowiedni sposób, pod okiem profesjonalistów. 

Dlatego też proszę o pomoc.


O pomoc w zebraniu pieniędzy na spełnienie mojego marzenia - szczęśliwego życia. By móc je w pełni realizować potrzebuję sprzętu fotograficznego z wyższej półki. Za pieniądze ze zbiórki chciałabym kupić lustrzankę. Chodzi o to, że ze zwykłych aparatów cyfrowych wyciągam już co mogę, chciałabym wskoczyć na wyższy level. 

Aktualnie pieniądze, które dostaję za wykonywanie różnych prac dorywczych przeznaczam na życie a resztę wrzucam do "skarpety" na moje kształcenie. Chciałabym uczyć się za granicą a to wiadomo - swoje kosztuje. 

Dlatego proszę Was o pomoc. Nie jestem w stanie dodatkowo odkładać na aparat. Po prostu nie daję rady. Za każdą złotówkę będę bardzo wdzięczna. 


Byc może dzięki temu będziecie mogli zobaczyć moje prace w książkach przyrodniczych lub magazynach o podróżach (które -wtrącając- chciałabym połączyć z fotografia)? A może chociażby będę mogła gościć na Waszych uroczystościach po drugiej stronie obiektywu? ;)Pozdrawiam, Bernadetta. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    26.03.17
    26.03.17

    Powodzenia

10 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Bernadetta Małecka - awatar

Bernadetta Małecka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij