Zbiórka Wiesz co jest w życiu ważne? - miniaturka zdjęcia

Wiesz co jest w życiu ważne?

Zbiórka Wiesz co jest w życiu ważne? - zdjęcie główne

Wiesz co jest w życiu ważne?

10 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Bernadetta Małecka - awatar

Bernadetta Małecka

Organizator zbiórki

Może to i brzmi jak masło maślane ale tak, w życiu najważniejsze jest życie. Szczęśliwe życie. 


Jestem dwudziestoletnią kobietą.

( No, rocznikowo dwudziestojednoletnią ;) )

Skończyłam technikum budowlano-geodezyjne, jednak stwierdziłam, że ta profesja nie jest dla mnie. Od zawsze interesowało mnie zupełnie coś innego. Fotografia. Nigdy jednak nie było mi dane w stu procentach zaangażować się w tę dziedzinę. Zawsze powtarzano mi, że muszę skończyć dobrą szkołę, studia, mieć dobry zawód. Mimo ścisłego umysłu, gdzieś w głębi serca pragnęłam robić to co kocham.  Chyba właśnie o to chodzi w życiu, prawda? By żyć szczęśliwie robiąc to, co się kocha. Po prawie roku przerwy postanowiłam zawalczyć o swoje marzenia. Odbyłam poważną, chyba najważniejszą rozmowę w moim życiu z kimś, od kogo zawsze wszystko uzależniałam. Dostałam aprobatę na realizowanie siebie. Moi bliscy zrozumieli, że chcę spędzić moje życie za obiektywem. Od zawsze wolałam stać po drugiej stronie aparatu. Zresztą, doskonale można to zauważyć po obszernych relacjach wydarzeń z życia bliskich dla mnie osób. 

Postanowiłam, że w 2017 roku zacznę kształcić się właśnie w tym kierunku. Chciałabym pogłębiać swoją wiedzę w odpowiedni sposób, pod okiem profesjonalistów. 

Dlatego też proszę o pomoc.


O pomoc w zebraniu pieniędzy na spełnienie mojego marzenia - szczęśliwego życia. By móc je w pełni realizować potrzebuję sprzętu fotograficznego z wyższej półki. Za pieniądze ze zbiórki chciałabym kupić lustrzankę. Chodzi o to, że ze zwykłych aparatów cyfrowych wyciągam już co mogę, chciałabym wskoczyć na wyższy level. 

Aktualnie pieniądze, które dostaję za wykonywanie różnych prac dorywczych przeznaczam na życie a resztę wrzucam do "skarpety" na moje kształcenie. Chciałabym uczyć się za granicą a to wiadomo - swoje kosztuje. 

Dlatego proszę Was o pomoc. Nie jestem w stanie dodatkowo odkładać na aparat. Po prostu nie daję rady. Za każdą złotówkę będę bardzo wdzięczna. 


Byc może dzięki temu będziecie mogli zobaczyć moje prace w książkach przyrodniczych lub magazynach o podróżach (które -wtrącając- chciałabym połączyć z fotografia)? A może chociażby będę mogła gościć na Waszych uroczystościach po drugiej stronie obiektywu? ;)Pozdrawiam, Bernadetta. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    26.03.17
    26.03.17

    Powodzenia

10 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Bernadetta Małecka - awatar

Bernadetta Małecka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij