Niepełnosprawny szczeniak

1 498 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 43 osoby

Co szczeniakowi może dać Los?Co może mu odebrać? Kto może namówić Los,aby naprawił to co zepsuł? I czy to w ogóle możliwe?

Kiedy się cieszysz, że psiaki idą do adopcji, że interwencje załatwione, wówczas zawala się świat. 

Dostajemy zgłoszenie, że suczka zginęła pod kołami samochodu, a w stodole pozostawiła dwa, ok. 4-tygodniowe szczeniaki. Właściciel? Dla niego ważniejszy jest alkohol. Psy przeżyją,  zdechną - dla niego bez różnicy. 

Maluchy trafiają pod naszą opiekę. Jeden ze szczeniaków jest w miarę samodzielny, próbuje sam jeść. Waży ponad 1 kilogram. Szczeniaki potwornie zarobaczone, wymiotują robakami. 

Natomiast drugi szczeniak jest malusieńki, waży zaledwie 420 gramów. Do tego...nie ma dwóch przednich łapek. 

Stajemy przed olbrzymim wyzwaniem. Czy psiak da sobie radę? Czy znajdzie się osoba, która go pokocha takim jakim jest? Pytań i wątpliwości jest wiele. Ale wierzymy, że wspólnymi siłami, uda się odmienić życie niepełnosprawnego szczenięcia. 

W przyszłości  chcemy zakupić dla niego wózeczek, który ułatwi mu poruszanie się. Trudno teraz oszacować koszt takiego wózeczka, robionego na zamówienie, bo jeszcze nie wiemy jak duży psiak urośnie. 

Na razie malucha czekają konsultacje z lekarzami weterynarii. 

Aktualizacje


 • OTOZ Animals - Inspektorat w Tarnowie - awatar

  OTOZ Animals - Inspektorat w Tarnowie

  10.04.2020
  10.04.2020

  A ktoś tu się uczy jeździć :) Pinguś przestał rosnąc, więc w końcu można było dopasować mu wózeczek. Bardzo dziękujemy za wszystkie wpłaty !

  Zdjęcie aktualizacji 47 465

1 498 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 43 osoby

Wpłaty: 43

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dawid Solak - awatar
Dawid Solak
200
IB78 - awatar
IB78
50
Ania Ptak - awatar
Ania Ptak
10
Marysia - awatar
Marysia
5
Teresa Sajdak - awatar
Teresa Sajdak
50
Gosia - awatar
Gosia
20
Roma - awatar
Roma
20
puszek - awatar
puszek
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!
Wspierasz zbiórki i akcje charytatywne? Wesprzyj nas za darmo!

Przekaż 1% podatku na Fundację Pomagam.pl - wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę fundacji: fundacja-pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

🇺🇦🇵🇱 Zakładasz zbiórkę na pomoc dla Ukraińców - kliknij tutaj. Informacje dla firm - kliknij tutaj

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij