Zbiórka Dla Gai. - zdjęcie główne

Dla Gai.

1 000 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Małgorzata Kowalska - awatar

Małgorzata Kowalska

Organizator zbiórki

Gaja to suka która pojawiła się na wysypisku śmieci 6 tyg.temu.Niestety nikt do niej się nie przyznaje.Proby odłowienia jej byly bezskuteczne.Schronisko w Radysach próbowało odłowić ją na strzalke ale niestety strzałka odbiła się od kości i Gaja uciekła.Dzisiaj tj.26.03 gdy zajechałam tam żeby ją nakarmić Gaja miała problemy z poruszaniem się.Kulała na łapę i do tego zaawansowana ciąża!.Nie miała siły uciekać.Długo nie myśląc złapałam te 40 kg.i zaniosłam do samochodu i panika co dalej? Dzięki znajomej udało się ogarnąć hotelik za 400zł miesięcznie i tam ją zawiozłam.Gaja to oaza spokoju skrzywdzona przez człowieka, całą droge trzymała głowe na moich kolanach.Nie mam pieniędzy na opłacenie hoteliku ani na sterylke i na leczenie jej łapy.Trzeba zrobić Rtg.łapki i pomoc jej.Prosze wszystkich o pomoc.Prosiłam różne fundacje ale niestety żadna nie ma miejsca.Zbieram na leczenie i sterylke.Na początek jest to 1000zl.ile moge sama dołoże.Prosze pomóżcie.

Aktualizacje


 • Małgorzata Kowalska - awatar

  Małgorzata Kowalska

  12.05.19
  12.05.19

  Spójrzcie na jej oczy proszące o dom.

  Zdjęcie aktualizacji 31 112

Komentarze


 • Josnna Sheridan - awatar

  Josnna Sheridan

  24.05.19
  24.05.19

  Czekaj tam psinko💛 bedziesz moim pieskiem wkrotce💛

  • Małgorzata Kowalska - awatar

   Małgorzata Kowalska - Organizator zbiórki

   24.05.19
   24.05.19

   Gaja czeka.

 • Bernadetta - awatar

  Bernadetta

  19.05.19
  19.05.19

  Powodzenia Gajuniu, życzę żebys szybko miala swój dobry domek, bo zasługujesz na to !

 • Joanna Sheridan - awatar

  Joanna Sheridan

  18.05.19
  18.05.19

  Prosze pomozcie Gaji

  • Małgorzata Kowalska - awatar

   Małgorzata Kowalska - Organizator zbiórki

   19.05.19
   19.05.19

   Pani Joanno robie co w mojej mocy.Dużo osób krzyczało żeby jej pomóc bo ona taka kochana a gdy już ją zabrałam z tego wysypiska i umieściłam w hoteliku to nawet żadna z nich nie udostępnia Gaji.Zostałam z tym sama.Gdyby nie Toz który pomógł w sterylizacji i opłaci za maj hotelik to nie wiem co bym zrobiła.

1 000 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Małgorzata Kowalska - awatar

Małgorzata Kowalska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 18

Josnna Sheridan - awatar
Josnna Sheridan
120
Aneta - awatar
Aneta
30
Urszula Ostroowska - awatar
Urszula Ostroowska
20
Bernadetta - awatar
Bernadetta
100
Joanna Sheridan - awatar
Joanna Sheridan
200
Urszula Ostroowska - awatar
Urszula Ostroowska
20
Urszula Ostroowska - awatar
Urszula Ostroowska
10
Urszula Ostroowska - awatar
Urszula Ostroowska
7
Bernadetta - awatar
Bernadetta
100
Krystyna Dzik - awatar
Krystyna Dzik
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij