Zbiórka By zdążyć wygrać z nowotworem - miniaturka zdjęcia

By zdążyć wygrać z nowotworem Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka By zdążyć wygrać z nowotworem - zdjęcie główne

By zdążyć wygrać z nowotworem

7 412 zł  z 120 000 zł (Cel)
Wpłaciło 281 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Wiktoria Kinga - awatar

Wiktoria Kinga

Organizator zbiórki

Witam was,mam na imię Kinga mam 27 lat i jestem mamą tej wspaniałej  :-). ) Bartus 8 lat. Wojtuś 5 oraz Wikusia 5.

Wszystko zaczęło się od tego że zaczełam kaszlec krwią, długo wyniki rtg oraz krwi nic nie pokazywały a ja słyszałam tylko że z tym się tak żyje po prostu...

W listopadzie trafiłam do szpitala chorób płuc celem dokładnej diagnostyki i tam doznałam szoku,po badaniu tomografem komputerowym usłyszałam diagnozę że na moich płucach są komórki nowotworu. Szok!!! Że ja?? To musi byc pomyłka!!Ja mam 27 lat i dzieci, to nie mogło trafić na mnie!!! jednak wyniki mowiły jasno że ten potwór zwany rakiem zamieszkał na płucu...

W  grudniu przebywałam w szpitalu w Zakopanym celem rozważenia leczenia operacyjnego jednak uznano, że ze względu na umiejscowienie oraz stopień zaawansowania choroby leczenie takie nie wchodzi w grę. Dalszego leczenia podjęło się Uniwersyteckie centrum kliniczne im.prof.K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Tam po konsultacji z radioterapeuta również odmówiono leczenia gdyż uznano, że napromieniowanie takie zagraża  mojemu życiu, bo guz nacieka na ścianę aorty. Po dalszych dokładnych badaniach okazało się, że jest to rak gruczołowo-torbielowaty płuca lewego (ACC)CT4. Jest to niestety bardzo rzadki nowotwór.


Według wskazań byłaby możliwość leczenia systemowego terapia TKI, jednak takie leczenie nie jest objęte refundacja NFZ, a koszt miesięcznego leczenia to ok. 20 000 zł. Samo leczenie tradycyjną chemioterapią przy tym typie nowotworu nie zagwarantuje skuteczności leczenia.


Na chwile obecną nie jesteśmy w stanie sami opłacać terapii gdyż koszty są bardzo wysokie, a do tego dochodzą bardzo częste dojazdy do kliniki. 

Zwracam się z prośba o pomoc w zbiórce na te leki aby w końcu móc zacząć podjąć się leczenia. 

  Wszystkim dziękuje bardzo za wsparcie i pomoc.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Wiktoria Kinga - awatar

  Wiktoria Kinga

  07.09.2022
  07.09.2022

  Z przykrością informujemy, że po długiej i ciężkiej chorobie niestety Pani Kinga zmarła. Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy wspierali nas w tych ciężkich chwilach.

Komentarze


 • Przemek - awatar

  Przemek

  17.09.2019
  17.09.2019

  Wszystkiego dobrego🙂

 • Anna - awatar

  Anna

  25.06.2019
  25.06.2019

  Życzę wszystkiego dobrego! Dasz radę dziewczyno!😉ja mam 29 lat i gdyby mnie to spotkało walczyłabym z gadem!

 • Aleksandra Dobrowolska - awatar

  Aleksandra Dobrowolska

  17.05.2019
  17.05.2019

  Nie poddawaj się, walcz! Życzę dużo zdrowia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.04.2019
  27.04.2019

  Jutro Niedziela Miłosierdzia Bożego, będe błagać Pana w Pani imieniu.

 • Małgosia - awatar

  Małgosia

  19.04.2019
  19.04.2019

  Trzymam kciuki, powodzenia

7 412 zł  z 120 000 zł (Cel)
Wpłaciło 281 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Wiktoria Kinga - awatar

Wiktoria Kinga

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 281

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
❤️❤️❤️❤️ - awatar
❤️❤️❤️❤️
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Przemek - awatar
Przemek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ivona - awatar
Ivona
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij