Zbiórka By zdążyć wygrać z nowotworem - miniaturka zdjęcia

By zdążyć wygrać z nowotworem

Zbiórka By zdążyć wygrać z nowotworem - zdjęcie główne

By zdążyć wygrać z nowotworem

7 412 zł z 120 000 zł (Cel)
Wpłaciło 281 osób
Wpłać teraz
 
Wiktoria Kinga - awatar

Wiktoria Kinga

Organizator zbiórki

Witam was,mam na imię Kinga mam 27 lat i jestem mamą tej wspaniałej trójeczki (w zasadzie 4 bo Laki nasz piesek :-). ) Bartus 8 lat. Wojtuś 5 oraz Wikusia 5.

Wszystko zaczęło się od tego że zaczełam kaszlec krwią, długo wyniki rtg oraz krwi nic nie pokazywały a ja słyszałam tylko że z tym się tak żyje po prostu...

W listopadzie trafiłam do szpitala chorób płuc celem dokładnej diagnostyki i tam doznałam szoku,po badaniu tomografem komputerowym usłyszałam diagnozę że na moich płucach są komórki nowotworu. Szok!!! Że ja?? To musi byc pomyłka!!Ja mam 27 lat i dzieci, to nie mogło trafić na mnie!!! jednak wyniki mowiły jasno że ten potwór zwany rakiem zamieszkał na płucu...

W  grudniu przebywałam w szpitalu w Zakopanym celem rozważenia leczenia operacyjnego jednak uznano, że ze względu na umiejscowienie oraz stopień zaawansowania choroby leczenie takie nie wchodzi w grę. Dalszego leczenia podjęło się Uniwersyteckie centrum kliniczne im.prof.K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Tam po konsultacji z radioterapeuta również odmówiono leczenia gdyż uznano, że napromieniowanie takie zagraża  mojemu życiu, bo guz nacieka na ścianę aorty. Po dalszych dokładnych badaniach okazało się, że jest to rakgruczołowo-torbielowaty płuca lewego (ACC)CT4. Jest to niestety bardzo rzadki nowotwór.


Według wskazań byłaby możliwość leczenia systemowego terapia TKI, jednak takie leczenie nie jest objęte refundacja NFZ, a koszt miesięcznego leczenia to ok. 20 000 zł. Samo leczenie tradycyjną chemioterapią przy tym typie nowotworu nie zagwarantuje skuteczności leczenia.


Na chwile obecną nie jesteśmy w stanie sami opłacać terapii gdyż koszty są bardzo wysokie, a do tego dochodzą bardzo częste dojazdy do kliniki. 

Zwracam się z prośba o pomoc w zbiórce na te leki aby w końcu móc zacząć podjąć się leczenia. 

  Wszystkim dziękuje bardzo za wsparcie i pomoc.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Przemek - awatar

  Przemek

  17.09.19
  17.09.19

  Wszystkiego dobrego🙂

 • Anna - awatar

  Anna

  25.06.19
  25.06.19

  Życzę wszystkiego dobrego! Dasz radę dziewczyno!😉ja mam 29 lat i gdyby mnie to spotkało walczyłabym z gadem!

 • Aleksandra Dobrowolska - awatar

  Aleksandra Dobrowolska

  17.05.19
  17.05.19

  Nie poddawaj się, walcz! Życzę dużo zdrowia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.04.19
  27.04.19

  Jutro Niedziela Miłosierdzia Bożego, będe błagać Pana w Pani imieniu.

 • Małgosia - awatar

  Małgosia

  19.04.19
  19.04.19

  Trzymam kciuki, powodzenia

7 412 zł z 120 000 zł (Cel)
Wpłaciło 281 osób
Wpłać teraz
 
Wiktoria Kinga - awatar

Wiktoria Kinga

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 281

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
❤️❤️❤️❤️ - awatar
❤️❤️❤️❤️
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Przemek - awatar
Przemek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ivona - awatar
Ivona
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij