Zbiórka Dla Kacperka i Tymusia - zdjęcie główne

Dla Kacperka i Tymusia

11 986 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 133 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Baran - awatar

Joanna Baran

Organizator zbiórki

        Nazywam sie Joanna Baran i jestem koleżanką Karoliny Ziółkowskiej...

 To cudowna mama, kobieta, pedagog. Skromna, delikatna, mądra, pomocna i życzliwa. Niestety, niedawno spotkała ją i jej dzieciaczki, tragedia... zupełnie niespodziewana śmierć ukochanego taty i partnera Pawła... 

Na śmierć nie można się przygotować, wiem...  śmierć dotknie każdego, wiem. Ale w tym przypadku, Pan Bóg zdecydował zabrać Pawła do siebie bardzo wcześnie, za wcześnie. Karolka została sama z dwójka malutkich chłopców. Dzień wcześniej wspólnie śmiali się, wygłupiali, planowali życie.... . Nikt z nas nie jest w stanie wyobrazić sobie tego konkretnego bólu i ciosu..., który teraz nosi w sercu Karolina.Dodatkowo ogrom obowiązków życia codziennego, który musi dźwigać teraz sama,mimo iż boli w środku tak bardzo, ze rozrywa całe serce i nie cieszy nic. Świat bez niego stracił wszystkie kolory, a Karolina czuje się, jak ptak, któremu odcięto skrzydła, a mimo wszystko musi latać....

 Gdybym mogła ponosić chociaż kilka dni Twój krzyż Karolina, wzięłabym go na barki .... ale nie mogę. Nie chce pisać "Musisz być dzielna"- Chce napisać... zrobię wszystko, abyś chociaż przez chwile nie martwiła się o lepsze jutro dla Twoich maleństw. To zbiórka dla Tymusia i Kacpra. Całe życie i edukacja jeszcze przed nimi. Niestety rzeczywistość jest wymagająca i nie daje taryfy ulgowej. Finanse rządzą się swoimi prawami.

Tata Paweł nie może wspomagać synków teraz w procesie edukacji, wychowania... Ale wierze, ze pośle z nieba Anioły, które tu na ziemie dorzucą z dobrego serca kilka złotówek do tej akcji. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Alina Augustyniak - awatar

  Alina Augustyniak

  01.10.2019
  01.10.2019

  Pani Karolino, proszę się trzymać, wierzę, ze słońce jeszcze zawieci, a czas zmniejszy ból, pozdrawiam serdecznie

 • Kasia Czujko - awatar

  Kasia Czujko

  18.09.2019
  18.09.2019

  Wspaniała, bardzo ciepła i mądra kobieta. Nie wyobrażam sobie bólu jaki musi przeżywać po stracie męża. Jestem z Wami całym sercem. Trzymam kciuki za Panią i za chłopaków, bądźcie silni.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.09.2019
  18.09.2019

  Moja mama była dokładnie w takiej sytuacji, z czwórka dzieci nagle została sama. I jesteśmy tutaj, dorosle i mądre a moja mama jest znowu szczęśliwa. Trudno w to uwierzyć ale wszystko ma jakiś sens, Bóg ma plan, piękny plan. Oby dostarczył wam jak najwięcej sił by ten moment wytrzymac i wkrótce patrzeć na nowo z nadzieją w przyszłość . Dużo sily! Od Ducha Świętego !

11 986 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 133 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Baran - awatar

Joanna Baran

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 133

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Ala i Mila - awatar
Ala i Mila
1 000
Alina Augustyniak - awatar
Alina Augustyniak
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Monika - awatar
Monika
50
Anonimowy - awatar
Anonimowy
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij