Zbiórka Pomoc dla biednej suni z pseudo - zdjęcie główne

Pomoc dla biednej suni z pseudo

1 250 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby

Pod naszą opiekę trafiła malutka sunia w typie szpica miniaturowego. Suczka przez kilka lat mieszkała w ponurym miejscu i rodziła szczenięta. Od człowieka nie zaznała ani odrobiny uczucia czy troski. Miała rodzić aby jej właściciel mógł wygodnie żyć, ze sprzedaży jej dzieci. Tylko do tego była potrzebna. Dla tak wrażliwej suni musiał to być koszmar. Jest tak krucha, delikatna i  wrażliwa. I taka kupka nieszczęścia trafiła do nas... Skóra i kości. Wystraszona i bardzo nieśmiała, niepewna co czeka ją tym razem. Nie tylko stan psychiczny suni jest opłakany. Jej wygląd również...

 Sunia miała dużo kołtunów, kamień na zębach, bardzo przerośnięte pazury i ogromne zacieki pod łzawiącymi oczami.


 

Jej sierść jest bardzo przerzedzona i zaniedbana, w niczym nie przypomina pięknej puszystej sierści szpica. 


Sunia musi mieć zrobione  badania, kastrację, usunięty kamień z zębów, udrożnione kanaliki, podleczone oczy. Musimy ją odrobaczyć, zaczipować, zakupić dla niej dobrą karmę i suplementy na sierść i na wyciszenie bo wszystko bardzo ja przeraża oraz podkłady bo sunia na razie bardzo boi się spacerów i po mimo stopniowego przełamywania lęków na razie załatwia się tylko w domu. Bardzo prosimy was o wsparcie finansowe. Nie mamy już żadnych oszczędności. Bez waszej pomocy będzie nam bardzo cięzko pomóc suni i wyprowadzić ją na prostą. Z góry bardzo dziękujemy, za każdą nawet najdrobniejszą wpłatę. 


1 250 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby

Wpłaty: 33

Danka Juszczak - awatar
Danka Juszczak
200
Paulina - awatar
Paulina
10
Piotr Kwiatkowski - awatar
Piotr Kwiatkowski
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Karolina - awatar
Karolina
10
Marzena Szafarowicz - awatar
Marzena Szafarowicz
51
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ania - awatar
Ania
50
Agnieszka Borowska - awatar
Agnieszka Borowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij