Zbiórka Blanka sunia z guzem - zdjęcie główne

Blanka sunia z guzem

1 050 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Jacek Barczak - awatar

Jacek Barczak

Organizator zbiórki

Blanka

Dlaczego znalazła się na ulicy? Dlaczego nikt jej nie szukał? Czy z powodu guza? Czy może z powodu wieku? Może po prostu przeszkadzała? Może się znudziła? Tego pewnie nie dowiemy się nigdy.
Ostatnie tygodnie spędziła w przytulisku czekając na zabieg. Zabieg, który miał jej otworzyć drogę do nowego domu.
Teraz potrzebuje tego domu jeszcze bardziej. Mimo, że nie ma jeszcze wyników badań histopatologicznych, guz który pokazał się na wątrobie w badaniu usg, zwłóknienia w badaniu rtg, wysoki poziom mocznika, prawdopodobnie niedoczynność tarczycy, daje obraz całości.
Czy ma dużo czasu, czy mało tego nie wiem, ale wiem, że Blanka, bo takie otrzymała imię od opiekunki w przytulisku powinna ten dom znaleźć.

Zdjęcie opisu zbiórki Blanka sunia z guzemZdjęcie opisu zbiórki Blanka sunia z guzem

Decyzja

W takich wypadkach nie ma się co długo zastanawiać. Decyzja była szybka. Blankę trzeba zabrać na zabieg usunięcia guza i szukać jej domu gdzie będzie mogła doczekać swoich dni.

Zdjęcie opisu zbiórki Blanka sunia z guzem

Hotel

Najlepszym miejscem dla niej był hotelik z którym współpracujemy od dawna. Który stwarza wszelkie możliwe warunki poznania psa, a także zapewnienia mu odpowiednich warunków. Bez względu czy to ma być pokój czy kojec. Blanka potrzebowała warunków domowych i w takich przebywa.

Zdjęcie opisu zbiórki Blanka sunia z guzemZdjęcie opisu zbiórki Blanka sunia z guzem

Zabieg

Zabieg się powiódł i udało się usunąć dość spory guz. Blanka zniosła wszystko bardzo dobrze. Obecnie nadal przebywa w hoteliku. Dochodzi do siebie i czeka ją tylko zabieg sterylizacji, który nie był możliwy do wykonania za pierwszym razem.

Zdjęcie opisu zbiórki Blanka sunia z guzem

Wyniki

Wyniki histopatologiczne nie są najlepsze, ale i nie są też najgorsze. Mamy nadzieję, że gdy dla Blanki znajdzie się odpowiedni dom będzie mogła się długo cieszyć zdrowiem.

Zdjęcie opisu zbiórki Blanka sunia z guzemZdjęcie opisu zbiórki Blanka sunia z guzem

Prośba

Odruch serca to jedno. Druga strona to możliwości. Zabiegi i opłaty wszelkiego rodzaju przy większej ilości zwierząt rosną lawinowo. Stąd prośba o pomoc w opłaceniu faktury za zabieg i kosztów utrzymania Blanki. 

Zdjęcie opisu zbiórki Blanka sunia z guzemZdjęcie opisu zbiórki Blanka sunia z guzem

Cerber

Cerber jest grupą Fundacji Hospicjum dla Kotów Bezdomnych z Torunia. Grupą która zajmuje się psami. Psami skrzywdzonymi, porzuconymi, chorymi i często takimi, których opiekunowie nie chcą. Mamy pod opieką psy starsze, psy trudne, psy chore i nieadopcyjne, które potrzebują czasu by móc być gotowymi do adopcji. Kładziemy nacisk na sterylizację i odpowiedni dobór psa do opiekunów by uniknąć sytuacji gdy zwierzę do nas wraca.

Dziękuję za czas, który poświęcili Państwo na poznanie Blanki.
Jacek Barczak

Grupa Cerber
https://www.facebook.com/cajusjacek/


Fundacja Hospicjum dla Kotów Bezdomnych
https://www.facebook.com/FundacjaHospicjumDlaKotowBezdomnych/

Komentarze


 • Wioletta - awatar

  Wioletta

  31.10.16
  31.10.16

  powodzenia

 • Ivonka - awatar

  Ivonka

  13.09.16
  13.09.16

  Po 5 pln nawet i damy radę :D

  • Jacek Barczak - awatar

   Jacek Barczak - Organizator zbiórki

   14.10.16
   14.10.16

   Dziękuję bardzo.

 • Mo - awatar

  Mo

  13.09.16
  13.09.16

  zasłużyła na godną starość

  • Jacek Barczak - awatar

   Jacek Barczak - Organizator zbiórki

   14.10.16
   14.10.16

   Dziękuję bardzo.

 • Ida - awatar

  Ida

  11.09.16
  11.09.16

  W pewnym wieku dziewczyny mają mniejsze " branie" niż młode szczupłe Marcello. Masz rację. Trzeba być ponad to!

  • Jacek Barczak - awatar

   Jacek Barczak - Organizator zbiórki

   14.10.16
   14.10.16

   Dziękuję bardzo.

1 050 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Jacek Barczak - awatar

Jacek Barczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Paulina Fopp - awatar
Paulina Fopp
50
Wioletta - awatar
Wioletta
435
Natalia - awatar
Natalia
50
Ivonka - awatar
Ivonka
50
Mo - awatar
Mo
15
Ewa - awatar
Ewa
30
Anna - awatar
Anna
30
Agnieszka - awatar
Agnieszka
100
Patrycja - awatar
Patrycja
20
Mirosława - awatar
Mirosława
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij