Oddali zwierze, bo przestało im się podobać! Zebrano już niemal 5000zł, by uratować liska!

Opublikowano 28 czerwca 2019 przez Magdalena

Lisek CODY został porwany z lasu przez kobietę, która uczyniła z niego swoją maskotkę!  Mimo że to dzikie zwierze, Cody był traktowany jak pies, prowadzony na smyczy i zamknięty w domu. Niestety po krótkim czasie okazało się, że nie do końca spełnia oczekiwania nowej rodziny. Rozczarował ludzi, bo gryzł drogie meble i nie chciał zrozumieć, że przecież tak nie można . 

W związku z tym został przywieziony do Ośrodka Rehabilitacji Zwierząt w Przemyślu. Jego dotychczasowa opiekunka powiedziała, że już go nie chce i w związku z tym może wrócić na wolność. 

Niestety zwierze po takim czasie nie poradzi sobie samo bez ludzkiej pomocy. Wolontariusze muszą w związku z tym zbudować dla niego specjalną przestrzeń, gdzie będzie mógł dalej żyć. 

Zbiórka na ten cel została założona na Pomagam.plhttps://pomagam.pl/cody i kolejny raz udowodniła, jak wielkie serce mają Darczyńcy. Cody nie pozostał obojętny dla 120 osób, które wpłaciły już ponad 4800 zł!! 

Zbiórka na dom dla liska Cody to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij