Zebrano ponad 3000 zł na siano dla koni, które były bite przez swoich właścicieli!!

Magdalena
10 maja 2019
Wpis Zebrano ponad 3000 zł na siano dla koni, które były bite przez swoich właścicieli!! - miniaturka zdjęcia

Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt od lat czuwa nam losem pokrzywdzonych zwierzaków. Tym razem potrzebna jest pilna pomoc na zakup belek siana dla koni! Te zwierzęta zostały odebrane właścicielom przez niehumanitarne traktowanie. Na Pomagam.pl uda się zebrać ponad 3000 zł, by zapewnić koniom godne warunki życia i odpowiednie wyżywienie.

Konie, które trafiły do ośrodka, były bite, głodzone, często przebywały w zamknięciu przez całe swoje życie, przywiązane krótkimi łańcuchami do betonowych ścian. Nie znały słońca ani nie widziały nigdy trawy. Ich byli właściciele skutecznie odbierali im wolność i prawo do spokojnego życia. 

Na szczęście teraz zwierzęta są w dobrych rękach. 

Niestety środki finansowe Towarzystwa Ochrony Zwierząt są ograniczone, dlatego jej wolontariusze postanowili poprosić o dodatkowe wsparcie. Założona na Pomagam.pl zbiórka https://pomagam.pl/rogatesiano szybko zebrała 103% założonego celu, czyli prawie 3100 zł!!! Dzięki tym pieniądzom możliwe było zakupienie siana dla tych potrzebujących i pokrzywdzonych koni. 

Zbiórka na siano dla zwierząt to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia potrzebującym zwierzakom.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij