Czy tym razem królicza łapka przyniesie szczęście na Pomagam.pl??

Magdalena
11 marca 2019
Wpis Czy tym razem królicza łapka przyniesie szczęście na Pomagam.pl?? - miniaturka zdjęcia

Fundacja Azyl dla Królika już od 12 lat działa prężnie, niosąc pomoc najbardziej potrzebującym zwierzakom. Do tej pory udzielili wsparcia ponad 1200 królikom! Zapewnili im bezpieczeństwo, miłość i powrót do pełni sił. 

Nasze główne cele to udzielanie natychmiastowej pomocy potrzebującym królikom, zapewnienie opieki weterynaryjnej, prowadzenie adopcji rzeczywistych i wirtualnych, interwencje, prowadzenie szeroko rozumianej edukacji humanitarno-prawnej a także pozyskiwanie środków finansowych na utrzymanie i leczenie królików będących pod opieką azylu.

Tym bardziej jest to imponujące, że utrzymują się wyłącznie z prywatnych darowizn, czyli nie mogą liczyć na stały przypływ gotówki! Jak zatem udaje im się znajdować Darczyńców i gromadzić środki na pokrycie bieżących wydatków? Zapytaliśmy o to jedną z działaczek Azylu dla Królików. Zobaczcie sami, na co warto zwrócić uwagę.

1) Umożliwianie Darczyńcom dokonywania wpłat za pośrednictwem różnych kanałów płatności - przelewy bankowe, PayPal, etc.

2)Prowadzenie bloga, który opisuje bieżące działania Fundacji. 

3) Aktywność na Facebooku - można dotrzeć do ogromnej liczby osób! 

4) Status Organizacji Pożytku Publicznego, co pozwala przekazywać na Fundację 1% podatku. 

5) Ulotki rozdawane osobom związanym z Fundacją.

6) Kontakt do mediów, aby nagłośnić działalność.

7) Internetowe zbiórki na Pomagam.pl 

Jednak największe możliwości uzbierania konkretnej sumy pieniędzy daje nam zbiórka, którą założyliśmy na stronie pomagam.pl. W niecały miesiąc udało nam się zebrać prawie 19 000 zł i cały czas szukamy sposobów jak dotrzeć do jeszcze większej ilości osób.

Obecnie Fundacja realizuje duży projekt, jakim jest zebranie pieniędzy na zakup nowego domu dla swoich podopiecznych. Miejsce jest już wybrane, jednak, aby sfinalizować formalności, potrzebne są środki. Cały zespół króliczych przyjaciół robi co w jego mocy, by udało się osiągnąć zamierzony cel, ale wciąż potrzebne jest wsparcie. 

Nie bądźmy obojętni!! Link do zbiórki znajduje się tutaj: https://pomagam.pl/dom_krolika.

Zbiórka na Dom dla Królików to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że również możesz zbierać pieniądze, aby wesprzeć zaprzyjaźnione organizacje i fundacje w Twojej okolicy.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij