Sprawdź, które gwiazdy wspierają już WOŚP w 2019 razem z Pomagam.pl !!!

Marta
10 stycznia 2019
Wpis Sprawdź, które gwiazdy wspierają już WOŚP w 2019 razem z Pomagam.pl !!! - miniaturka zdjęcia

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy coraz bliżej !!! Nasz zespół działa na najwyższych obrotach by zaangażować jak najwięcej osób w zbiórkę środków na ten cel. Każdy z nas może zostać wirtualnym Wolontariuszem i mieć swój własny wkład w tę piękną akcję :-)

Już teraz w zbiórkę zaangażowała się ogromna liczba osób - mamy tę MOC !!! 

STWÓRZ ZBIÓRKĘ NA WOŚP!

Swoje wirtualne puszki na Pomagam.pl zakładają również polskie gwiazdy, m.in: Marta Żmuda-Trzebiatowska, Edyta Pazura, Agnieszka Kaczorowska-Pela, a także Izabela Zwierzyńska i wiele innych.

 Sporą kwotę uzbierał też Kuba Urbaniak, znany jako Podziarany tata (BRAWO!):

Łącznie na ten moment, na rzecz WOŚP wpłynęło ponad 14 000 zł !!! Świetny wynik, a ta kwota niesamowicie szybko rośnie !!!

STWÓRZ ZBIÓRKĘ NA WOŚP!

A Ty? Chcesz mieć swój wkład w zbiórkę na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Jeszcze nie jest za późno. Tu i teraz możesz dołączyć do akcji. Wystarczy, że klikniesz w link i naciśniesz “Stwórz zbiórkę na WOŚP” . Cały proces zajmie Ci minutę i Twoja wirtualna puszka będzie gotowa. 

Udostępnij ją na swoich portalach społecznościowych i ciesz się z osiągniętych sukcesów. Nie ważne ile pieniędzy uzbierasz. Każda złotówka się liczy !!!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij