Sprawdź, które gwiazdy wspierają już WOŚP w 2019 razem z Pomagam.pl !!!

Opublikowano 10 stycznia 2019 przez Marta

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy coraz bliżej !!! Nasz zespół działa na najwyższych obrotach by zaangażować jak najwięcej osób w zbiórkę środków na ten cel. Każdy z nas może zostać wirtualnym Wolontariuszem i mieć swój własny wkład w tę piękną akcję :-)

Już teraz w zbiórkę zaangażowała się ogromna liczba osób - mamy tę MOC !!! 

STWÓRZ ZBIÓRKĘ NA WOŚP!

Swoje wirtualne puszki na Pomagam.pl zakładają również polskie gwiazdy, m.in: Marta Żmuda-Trzebiatowska, Edyta Pazura, Agnieszka Kaczorowska-Pela, a także Izabela Zwierzyńska i wiele innych.

 Sporą kwotę uzbierał też Kuba Urbaniak, znany jako Podziarany tata (BRAWO!):

Łącznie na ten moment, na rzecz WOŚP wpłynęło ponad 14 000 zł !!! Świetny wynik, a ta kwota niesamowicie szybko rośnie !!!

STWÓRZ ZBIÓRKĘ NA WOŚP!

A Ty? Chcesz mieć swój wkład w zbiórkę na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Jeszcze nie jest za późno. Tu i teraz możesz dołączyć do akcji. Wystarczy, że klikniesz w link i naciśniesz “Stwórz zbiórkę na WOŚP” . Cały proces zajmie Ci minutę i Twoja wirtualna puszka będzie gotowa. 

Udostępnij ją na swoich portalach społecznościowych i ciesz się z osiągniętych sukcesów. Nie ważne ile pieniędzy uzbierasz. Każda złotówka się liczy !!!


Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij