Ponad 20 000 złotych w 5 dni na prąd i samochód dla Przytuliska w Harbutowicach!

Marcjanna
17 stycznia 2019
Wpis Ponad 20 000 złotych w 5 dni na prąd i samochód dla Przytuliska w Harbutowicach! - miniaturka zdjęcia

Przytulisko w Harbutowicach to dom dla ponad 50 (często starszych i schorowanych) psów oraz dla dwójki starszych ludzi, którzy każdego dnia opiekują się czworonogami. Codziennie karmią, podają leki, wyprowadzają na spacery, sprzątają, piorą i gotują Pani Małgosia i Pan Jerzy z weekendową pomocą wolontariuszy.

Niestety rachunki za prąd są duże, a zależy od niego wiele - czy będzie ciepło, czy będzie światło, woda, czy będą działały lodówki, w których trzymane jest jedzenie… Żeby móc je opłacić założyli zbiórkę na Pomagam.pl ( https://pomagam.pl/harbuwiosnaprad ) i w 5 dni zebrali ponad 20 000 złotych! Dzięki hojnym darczyńcom oprócz opłacenia rachunków będą mogli zakupić również nowy samochód, dzięki któremu Pan Jurek będzie mógł wozić psy, robić zakupy karmy i wyjechać bezpiecznie zimą z Przytuliska.

Zbiórka dla Przytuliska w Harbutowicach to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że każdy z nas może pomóc, organizując własną zbiórkę, która będzie wsparciem dla Twojej lokalnej społeczności.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij