Bezinteresowna pomoc - ponad 8 000 zł na leczenie psiaków z Adoptuj psiaka od Kajmaka

Magdalena
04 lutego 2019
Wpis Bezinteresowna pomoc - ponad 8 000 zł na leczenie psiaków z Adoptuj psiaka od Kajmaka - miniaturka zdjęcia

Każdego dnia ogromna ilość zwierząt zostaje porzucona przez swoich właścicieli i tym samym skazana na mróz, głód i choroby. W schroniskach brakuje miejsca, a pieniędzy na ich utrzymanie stale brakuje. Czy można temu zaradzić?

Adoptuj psiaka od Kajmaka to grupka przyjaciół, którzy postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Jak działają? Wyciągają psy ze schroniska z Radys i pomagają im znaleźć nowy dom. To szlachetne i bezinteresowne działanie już niejednokrotnie przyniosło wspaniałe rezultaty. Niestety pod koniec stycznia, jeden z czworonogów pod ich opieką, poważnie zachorował i wymagał pilnej opieki medycznej. Koszty leczenia jednak okazały się niesamowicie wysokie. Dlatego postanowili poprosić o pomoc i wykorzystali do tego najlepsze narzędzie, jakim jest Pomagam.pl. Założono zbiórkę (https://pomagam.pl/ahu0gorl), która w niesamowicie szybkim tempie zebrała ponad 8 000 zł. Dzięki licznym udostępnieniom oraz zaangażowaniu 129 Darczyńców, Bella mogła przejść kosztowne leczenie i wrócić do pełni sił!! 

Zbiórka na leczenie Belli to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz pomóc zwierzętom w Twojej okolicy i przyczynić się do poprawy ich losu.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij