Jak skutecznie promować zbiórkę, wykorzystując narzędzia Pomagam.pl

Opublikowano 18 lutego 2019 przez Magdalena

Odpowiednie promowanie zbiórki jest kluczowym elementem, do osiągnięcia wymarzonego celu. Zakładając zbiórkę na Pomagam.pl dostajesz równocześnie dostęp do narzędzi, które w łatwy sposób pokazują, jak to zrobić. Wystarczy trochę zaangażowania i chęci. Jak się do tego zabrać? Zaczynajmy.

1. Zaloguj się na stronie na Pomagam.pl i wybierz przycisk MOJE ZBIÓRKI w prawym górnym rogu. 

2.  Następnie wejdź w zakładkę ZARZĄDZAJ. Zobaczysz tam szeroką listę możliwości i działań, które warto podjąć, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki. Pierwszą z nich są AKTUALNOŚCI. Dodawaj je na bieżącą, aby informować swoich Darczyńców o bieżących postępach. 

3.  Kolejnym krokiem jest PROMOWANIE ZBIÓRKI, czyli wysyłanie prywatnych wiadomości  do Twoich znajomych przez e-mail, messenger, Twitter oraz udostępnienie swojej zbiórki na Facebooku z krótkim opisem, który zachęci do wpłat.  Nie bój się bezpośrednio prosić o pomoc. Połączenie wiadomości prywatnych razem z publikacją na tablicy daje dużo lepszy rezultat, niż tylko jedno z tych działań. 

4. Na koniec wykorzystaj moc WYDARZENIA NA FACEBOOKU. Utwórz wydarzenie, które dedykowane będzie Twojej zbiórce. Może ono trwać 30/40 albo więcej dni. Zaproś znajomych i zachęć ich do zaproszenia kolejnych osób. Nie zapomnij w opisie wydarzenia dodać adresu www zbiórki. Pozwól innym poznać Twoją historię oraz udzielić Ci wsparcia! 

Pamiętaj, że Twoja rodzina i znajomi to osoby, które w pierwszej kolejności będą chciały udzielić Ci wsparcia. Muszą jednak się dowiedzieć o Twojej zbiórce!! Dzięki ich zaangażowaniu, wspólnymi siłami na pewno osiągniesz doskonałe rezultaty. 

Powodzenia! 

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij