Media sprzymierzeńcem zbiórek- nie bądź anonimowy

Marta
23 stycznia 2019
Wpis Media sprzymierzeńcem zbiórek- nie bądź anonimowy - miniaturka zdjęcia

Życie pisze każdemu z nas inny scenariusz. Na Pomagam.pl poznajemy tysiące historii, które dotykają ludzi z różnych stron świata i w różnym wieku. Kosztowne leczenie, zakup sprzętu, pomoc w trudnych zdarzeniach losowych, ale również realizacja własnych marzeń. Już niejednokrotnie mogliśmy się przekonać, że na pomagam.pl niemożliwe staje się możliwe.

Jak tego dokonać?

Media mają wielką moc, o czym mogliśmy się niejednokrotnie przekonać. Za ich pośrednictwem możemy dotrzeć do ogromnej liczby osób. I to właśnie często dzięki ich wsparciu, nasi Zbiórkowicze osiągali sukces.

źródło: https://www.facebook.com/OlinekJozwicki/


Przykładów jest bardzo wiele. Pamiętna zbiórka na rzecz Mateusza Słysza z Przemyśla, wzbudziła ogromne zainteresowanie prasy i gwiazd. 21-latek, który po śmierci rodziców postanowił zająć się sam młodszym rodzeństwem, wzbudził podziw i sympatię otoczenia. W bardzo krótkim czasie zebrano ponad 70 000 zł !!!

Medialne poruszenie wzbudziła również historia 8-letniej Asi, która sprzedawała swoje zabawki, aby zebrać środki na leczenie chorej na nowotwór mamy. O tym zdarzeniu usłyszał Łukasz Jakóbiak, który założył na Pomagam.pl zbiórkę na pomoc rodzinie. Dzięki społecznemu wsparciu i nagłośnieniu akcji zebrano prawie 90 000 zł!!!

A zbiórka na Seicento dla 21-letniego Sebastiana, który brał udział w kolizji z samochodem premier Beaty Szydło? I w tym przypadku kluczowe były media. O zbiórce pisano na wszystkich portalach, informacja trafiła również do telewizji. Zamiast planowanych 5 000 zł, zebrano 30 krotność tej kwoty - ponad 150 000 zł !!!! RADA POMAGAM.PL

Pamiętaj! Każde udostępnienie zbiórki zwiększa szanse na to, że dotrze ona do kogoś, kto być może zmieni Twój los. Nie bój się prosić o pomoc. Nie bądź anonimowy. Pozwól się poznać i przedstaw jasno, dlaczego to Ty potrzebujesz wsparcia. Autentyczność porusza i buduje zaufanie.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info 

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij