Została wyrzucona z auta przez właścicieli! Aby ją ratować zebrali prawie 4 000 zł!!

Magdalena
16 lipca 2019
Wpis Została wyrzucona z auta przez właścicieli! Aby ją ratować zebrali prawie 4 000 zł!! - miniaturka zdjęcia

Lara to młoda kotka, która została brutalnie wyrzucona z auta przez swoich właścicieli. Błąkając się po lesie, wpadła we wnyki kłusownicze. Żeby się uwolnić, zmuszona była dokonać strasznego samookaleczenia!!  

Larę znaleźli przypadkowi ludzie pracujący w pobliżu i od razu udzielili jej pomocy

Ostatecznie młoda kotka trafiła do Ośrodka Rehabilitacji Zwierząt Chronionych w Przemyślu, gdzie po konsultacji z weterynarzami dokonano amputacji jednej kończyny. Niestety stan porzuconej Lary nadal jest ciężki i kotka wymaga dalszej terapii. Aby pokryć wszystkie zobowiązania i móc kontynuować leczenie, założono na Pomagam.pl zbiórkęhttps://pomagam.pl/realnapomoclara

Dzięki wsparciu licznych Darczyńców, którzy nie pozostali obojętni na los tego niewinnego zwierzęcia, udało się zebrać prawie 4 000 zł!!

Zbiórka na leczenie porzuconej kotki to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia potrzebującym zwierzętom.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij