Joanna Krupa i Łukasz Jakóbiak zebrali ponad 10 000 złotych dla potrzebujących zwierząt!

Marcjanna
26 stycznia 2019
Wpis Joanna Krupa i Łukasz Jakóbiak zebrali ponad 10 000 złotych dla potrzebujących zwierząt! - miniaturka zdjęcia

Joanna Krupa znana jest nie tylko ze swej urody, ale także z miłości do zwierząt. Kiedy w 2016 roku Łukasz Jakóbiak zaprosił ją do swojego internetowego talk-show 20m2, poprosiła o wsparcie Fundacji Azylu pod Psim Aniołem, której jest ambasadorką. 

Działania Fundacji mają szeroką skalę, ponieważ zwierzęta trafiające do schroniska są nie tylko szczepione, chronione przed pasożytami, sterylizowane i otoczone opieką weterynaryjną, ale również wyprowadzane na spacery i szkolone, aby zwiększyć ich szanse na adopcję. 

Łukasz założył zbiórkę w Pomagam.pl z celem wyznaczonym na 10 000 złotych i… dzięki dużemu rozgłosowi (zdecydowane przyspieszenie w zbiórce nastąpiło po publikacji odcinka z udziałem Joanny w serwisie YouTube) i wsparciu 371 darczyńców oczywiście został on osiągnięty.

Zbiórka dla zwierząt z Fundacji Azylu pod Psim Aniołem to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że i Ty możesz wziąć sprawy w swoje ręce i zorganizować zbiórkę, która uratuje życie potrzebującym zwierzakom w Twojej okolicy.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info 

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij