Sytuacja zwierząt jest dramatyczna! Zebrano 76 000 zł, aby ratowanie konie z interwencji!

Magdalena
17 kwietnia 2020
Wpis Sytuacja zwierząt jest dramatyczna! Zebrano 76 000 zł, aby ratowanie konie z interwencji! - miniaturka zdjęcia

Te zwierzęta pilnie potrzebują pomocy!! Sytuacja w "Ratujkonie.pl" jeszcze nigdy nie była tak dramatyczna. Na Pomagam.pl zebrano już ponad 76 000 zł, jednak wciąż potrzebne jest wsparcie!


Jeszcze kilka tygodni temu nikt z nas nie przypuszczał, że sytuacja w kraju tak bardzo się zmieni. Również wolontariusze z "Ratujkonie.pl" nie mogli przewidzieć, że wkrótce nie będą w stanie zaspokoić podstawowych potrzeb uratowanych zwierząt.

Obecnie pod swoją opieką mają 78 koni, a duża część z nich została odebrana w wyniku działań interwencyjnych. Jednak to nie wszystko, gdyż wciąż wracają do nich zwierzęta adopcyjne, których właściciele nie są dłużej w stanie utrzymywać. Kryzys dotyka wszystkich.

Działacze obiecywali zwierzętom lepszy byt, jednak teraz wszystko się zmieniło. Sytuacja w organizacji jeszcze nigdy nie była tak dramatyczna. Zapasy żywności i siana są na wyczerpaniu, a darczyńcy i firmy wspierające działania wolontariuszy wycofują swoje finansowanie, gdyż sami są w trudnym momencie.

Przedstawiciele z "Ratujkonie.pl" zdecydowali zdobyć środki w inny sposób. Założyli w tym celu zbiórkę na Pomagam.pl, gdzie umieścili swój poruszający apel o pomoc https://pomagam.pl/uratujkonie. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i wsparciu bliskich udało im się zebrać już ponad 76 000 zł, a zbiórka wciąż trwa!! Zachęcamy do dalszych wpłat i życzymy powodzenia! 

Zbiórka na utrzymanie zwierząt to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby pomóc wybranej fundacji lub organizacji społecznej!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!


Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij