Ruszyła Fundacja Pomagam.pl

Opublikowano 27 stycznia 2022 przez Kamila

Z radością informujemy, że działalność rozpoczęła Fundacja Pomagam.pl, dzięki której chcemy budować w Polsce kulturę pomagania.  

Prezeską fundacji Pomagam.pl jest Dobrosława Gogłoza, Dyrektor Zarządzająca portalem. Ma już ogromne doświadczenie w efektywnym pomaganiu. Była założycielką i wieloletnią prezeską Stowarzyszenia Otwarte Klatki, które pod jej przewodnictwem wyrosło na międzynarodową organizację prowadzącą kampanie i działania fundraisingowe w wielu krajach europejskich. Założyła również agencję marketingową All Hands, która specjalizuje się w komunikacji firm i projektów, które mają pozytywny wpływ na świat.

Zarówno portalowi, jak i Fundacji, przyświeca ten sam cel: pokazywanie, że dzielenie się, dawanie bezinteresownego wsparcia jest naprawdę fajne, a do tego wnosi dużą wartość w życie zarówno obdarowanych, jak i darczyńców. Mając do dyspozycji dodatkowe narzędzie jakim jest Fundacja, chcemy tę myśl rozpowszechniać jeszcze szerzej - mówi Dobrosława Gogłoza. 

Głównym zadaniem fundacji jest edukacja w obszarze pomagania, promowanie idei bycia darczyńcą oraz dzielenie się wiedzą na temat tego, jak mądrze wspierać innych i skutecznie pozyskiwać fundusze na działania charytatywne oraz realizację swoich projektów. Fundacja realizuje własne kampanie, ale równie chętnie współpracuje z innymi i wspiera różne ciekawe inicjatywy.

Osoby, które chciałyby wspierać działalność Fundacji Pomagam.pl już w tym roku będą mogły odliczyć 1 % podatku na rzecz organizacji: KRS 0000353888

Pierwsza zbiórka fundacji została zorganizowana na warsztaty pierwszej pomocy przedweterynaryjnej dla zwierząt. Zebrane środki zostaną przeznaczone na organizację zajęć, które będą bezpłatne dla wszystkich zainteresowanych. Cała akcja ma tylko jeden cel - nieść pomoc potrzebującym zwierzętom.

WESPRZYJ PROJEKT


Zapraszamy również na stronę fundacji: https://fundacja-pomagam.pl

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij