Imponująca kwota ponad 180 000zł zebrana na WOŚP dzięki Pomagam.pl !!!

Opublikowano 14 stycznia 2019 przez Marta

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami. Udowodniliście, że wspólnymi siłami możemy osiągnąć  dosłownie wszystko !!! Dziękujemy za ogromne zaangażowanie i każdą złotówkę, która wpłynęła. My również mamy swój udział w zebranych 92 milionach złotych dla WOŚP. Na Pomagam.pl zebraliśmy wspólnie prawie 180 000 zł !!! 

Gwiazdy również zaangażowały się w akcję, a najwyższe kwoty, jako Wirtualni Wolontariusze zebrali Marta Żmuda Trzebiatowska oraz Kuba Urbaniak, znany jako Podziarany Tata. Imponujący wynik osiągnęła również zbiórka Anastazji Łuczak, która powstała w imieniu Pana Mariana - weterana wśród wolontariuszy, który w tym roku niestety nie doczekał Wielkiego Finału akcji. 

Ten wynik to przede wszystkim składowa działań każdego z Was! Przez ostatnie dni założyliście setki zbiórek, co pokazuje, że bierzecie sprawy w swoje ręce. Nieważne, czy zebrałeś kilka złotych, czy kilka tysięcy. Cel jest jeden, a my przecież gramy w tej samej drużynie !!! Wspólnie udowodniliśmy, że z każdym rokiem sięgamy po nowe rekordy dla WOŚP !!!

Byliście z nami na Facebooku - aktywnie angażowaliście się w wydarzenie: https://www.facebook.com/events/370775020149511/ i dzieliliście się z nami pozytywnymi wiadomościami oraz aktualnościami z dnia 27. Finału WOŚP. Dziękujemy za tę niesamowitą energię !!!

To wydarzenie pokazuje, że wspólnymi siłami możemy osiągnąć wszystko. A Ty, czy nadal boisz się zrobić krok w stronę realizacji marzeń? Nie zastanawiaj się dłużej! Już dziś załóż swoją zbiórkę, która przybliży Cię do osiągnięcia upragnionego celu. To takie proste :-) !!!

ZAŁÓŻ SWOJĄ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki zajrzyj na https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ SWOJĄ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij