Sposób na zrealizowanie swojego marzenia wykorzystując Pomagam.pl

Magdalena
31 stycznia 2019
Wpis Sposób na zrealizowanie swojego marzenia wykorzystując Pomagam.pl - miniaturka zdjęcia

”Kiedyś ktoś powiedział, że wszystkie nasze marzenia możemy spełnić, jeśli będziemy mieć odwagę do nich dążyć.”

Pomagam.pl to miejsce, gdzie obok zbiórki pieniędzy na leczenie, sfinansowanie znaczących potrzeb czy pomocy zwierzętom, można wyciągnąć rękę po wsparcie w realizacji marzeń. Tak też zrobiła Joanna Prorok - założycielka bloga Kardio Zakręcony Świat i autorka książki "(Nie) Moje serce".

Joanna przeszła transplantację serca. Dziś jest pogodną i pełną sił kobietą, która zmierza określonym kierunku. Jednak kilka ostatnich lat było dla niej dużym wyzwaniem. Choroba, informacja o konieczności przeszczepu i to niekończące się oczekiwanie na telefon, który miał zmienić jej życie. Wtedy też zaczęła pisać bloga, gdzie dawała upust swoim emocjom i dzieliła się swoimi przeżyciami, które towarzyszyły jej podczas całego tego trudnego okresu. Z czasem okazało się, że Joanna stała się inspiracją dla osób w podobnych sytuacjach. To właśnie dlatego, kiedy po zabiegu wróciła do pełni sił, podjęła decyzje, aby wydać książkę.

„Wierzę, że swoimi przeżyciami pomogę wielu osobom borykającym się z chorobą, lub czekającym na tak ważny telefon o znalezieniu dawcy.”

Jednak takie przedsięwzięcie wiąże się nie tylko z ogromnym nakładem pracy, ale również finansami. Nie była w stanie pokryć sama wszystkich kosztów, dlatego postanowiła poprosić o pomoc. Wybrała Pomagam.pl i założyła zbiórkę, która umożliwiła jej rozpoczęcie prac nad wydaniem książki. Na dzisiejszy dzień zebrała ponad 10 000 zł!!

Ten świetny wynik to efekt licznych udostępnień zbiórki wśród znajomych i rodziny na portalach społecznościowych. Bez tego, nie udałoby się osiągnąć takiej sumy.

Na ten moment, książka czeka na ostatnie korekty i będzie składana do druku. W marcu planowana jest promocja, więc czasu zostało już niewiele. Do osiągnięcia potrzebnej sumy potrzebne jeszcze małe wsparcie. Kibicujemy mocno i będziemy śledzić dalsze poczynania. A jeśli chcecie mieć swój wkład w to przedsięwzięcie link do zbiórki znajdziecie tutaj https://pomagam.pl/dar_zycia

„To jest niesamowite, kiedy dostaję wiadomości z prośbą o poradę lub chwilę rozmowy dla zaczerpnięcia wsparcia dla osoby chorej, lub kogoś z ich bliskich. W takich momentach dostaje skrzydeł”.

Pamiętajcie, że Wy również możecie sięgać po marzenia. Nigdy nie jest łatwo prosić o pomoc, a obawy towarzyszące przy tym, są naturalne. Jednak najtrudniejszy jest pierwszy krok. Nie zwlekaj dłużej! 

„O pomoc nigdy nie jest łatwo prosić. Na początku w ogóle nie brałam pod uwagę zbiórki pieniędzy na pomoc przy wydaniu książki. Jednak sama nie byłabym w stanie uzbierać takiej sumy i pomyślałam o tym. Szczerze na początku nie wiązałam zbytnich nadziei w jej powodzenie, ale z dnia na dzień ludzie pokazywali mi, że czekają na moją książkę”.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij