Grzegorz zebrał 23000zł na budowę Zakątka Weterana dla zwierząt służących w Policji!!

Magdalena
10 czerwca 2019
Wpis Grzegorz zebrał 23000zł na budowę Zakątka Weterana dla zwierząt służących w Policji!! - miniaturka zdjęcia

Zakątek Weteranów to ogromne marzenie Grzegorza, który chce zapewnić pomoc zwierzętom służącym w takich formacjach jak Policja, Wojsko, Straże Miejskie, Straż Graniczna, Straż Ochrony Kolei, Straż Pożarna, Służba Więzienna, WOPR, GOPR, TOPR itp. Niestety, gdy ich warta dobiega końca, nie mogą liczyć na spokojne przeżycie starości i odpoczynek w domu właściciela. Państwo również nie zapewnia tym zwierzakom żadnego wsparcia. Grzegorz postanowił, choć części z tych zasłużonych przyjaciół dać bezpieczny schron.

Założył na Pomagam.pl zbiórkę https://pomagam.pl/zakatekweteranow, która umożliwi budowę przytułku o nazwie Zakątek Weteranów. Dzięki wsparciu prawie 400 Darczyńców zebrał 22 848 zł!!!

Zbiórka na budowę Zakątka Weterana to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia potrzebującym zwierzakom.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij