Firmy dla Ukrainy

Opublikowano 24 lutego 2022 przez Kamila

Chcesz swoim biznesem pomóc Ukrainie w obliczu wojny i zebrać fundusze na pomoc humanitarną? Możesz zbierać z nami! Uruchomiliśmy opcję zakładania zbiórek firmowych dla akcji #SolidarnizZUkrainą. Wystarczy, że założysz zbiórkę-wirtualną puszkę, która będzie częścią naszej dużej zbiórki. Zakładając zbiórkę z nami, jedyne, co będzie po Twojej stronie, to jej promocja.

Zaangażuj swoich przyjaciół, znajomych z pracy albo inną społeczność, której jesteś częścią! Nie musisz być znaną osobistością, aby pomóc - każda złotówka się liczy. 

Wszelkie koszty pokrywa portal Pomagam.pl - 100% wpłaconej kwoty trafia na pomoc humanitarną.

Jak to działa?

Wejdź na stronę https://pomagam.pl/firmydlaukrainy, załóż swoją wirtualną puszkę i dodaj krótki opis.

Napisz, kim jesteś i dlaczego zachęcasz do wpłat. Możesz w nazwie nawiązać do grupy albo instytucji, w której imieniu tworzona jest zbiórka, np. Uczniowie Szkoły 123 dla Ukrainy, Bokserzy Ukraińcom, Miasto X dla Ukrainy - to pomoże wpłacającym utożsamić się właśnie z Twoją zbiórką.

I już! Teraz zadbaj o promocję swojej puszki. Skorzystaj z gotowych narzędzi z naszego serwisu - kliknij udostępnij i wybierz jedną z opcji: udostępnienie w mediach społecznościowych, skopiowanie linku albo wykorzystanie gotowego widgetu-kodu do wstawienia na stronę internetową lub bloga.

A może zaproponujesz innym firmom przyjacielską rywalizację, kto uzbiera więcej?

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ NA POMOC UKRAINIE

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij