Firmy dla Ukrainy

Kamila
24 lutego 2022
Wpis Firmy dla Ukrainy - miniaturka zdjęcia

Chcesz swoim biznesem pomóc Ukrainie w obliczu wojny i zebrać fundusze na pomoc humanitarną? Możesz zbierać z nami! Uruchomiliśmy opcję zakładania zbiórek firmowych dla akcji #SolidarnizZUkrainą. Wystarczy, że założysz zbiórkę-wirtualną puszkę, która będzie częścią naszej dużej zbiórki. Zakładając zbiórkę z nami, jedyne, co będzie po Twojej stronie, to jej promocja.

Zaangażuj swoich przyjaciół, znajomych z pracy albo inną społeczność, której jesteś częścią! Nie musisz być znaną osobistością, aby pomóc - każda złotówka się liczy. 

Wszelkie koszty pokrywa portal Pomagam.pl - 100% wpłaconej kwoty trafia na pomoc humanitarną.

Jak to działa?

Wejdź na stronę https://pomagam.pl/firmydlaukrainy, załóż swoją wirtualną puszkę i dodaj krótki opis.

Napisz, kim jesteś i dlaczego zachęcasz do wpłat. Możesz w nazwie nawiązać do grupy albo instytucji, w której imieniu tworzona jest zbiórka, np. Uczniowie Szkoły 123 dla Ukrainy, Bokserzy Ukraińcom, Miasto X dla Ukrainy - to pomoże wpłacającym utożsamić się właśnie z Twoją zbiórką.

I już! Teraz zadbaj o promocję swojej puszki. Skorzystaj z gotowych narzędzi z naszego serwisu - kliknij udostępnij i wybierz jedną z opcji: udostępnienie w mediach społecznościowych, skopiowanie linku albo wykorzystanie gotowego widgetu-kodu do wstawienia na stronę internetową lub bloga.

A może zaproponujesz innym firmom przyjacielską rywalizację, kto uzbiera więcej?

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ NA POMOC UKRAINIE

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij