Zbiórka Border chce biegać! POMÓŻMY MU ! - miniaturka zdjęcia

Border chce biegać! POMÓŻMY MU !

Zbiórka Border chce biegać! POMÓŻMY MU ! - zdjęcie główne

Border chce biegać! POMÓŻMY MU !

0 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Marta Śmigielska - awatar

Marta Śmigielska

Organizator zbiórki

Boder - adoptowany 3 tygodnie temu ze schroniska w Gdyni przez Panią o wieeeelkim sercu dla zwierząt - Marię.

Pani Marysia przyszła specjalnie po psa, który miał bardzo małe szanse na adopcje.

Jednym z wielu był Pączek ( teraz w domu Border).

W schronisku nie chciał nawet wychodzić na spacery z powodu bólu łap.

Pani Maria postanowiła, że zrobi wszystko co w jej mocy, aby pomóc chociaż jednemu psiakowi i tak oto Border zamieszkał u niej. :)

Po wnikliwych badaniach okazało się, że Border będzie chodził, a nawet biegał !!!

Jest jedna jeden problem -  operacje będą aż 2 i to skomplikowane oraz bolesne, no i kosztowne...


Tu prośba do wszystkich, którzy zechcieliby wspmóc Panią Marię finansowo, a tym samym pomóc Borderowi.

Każda nawet najmniejsza wpłata się przyda - bo koszta są spore - same operacje 4000 zł, plus później jeszcze rehabilitacja.

Border jest jeszcze młodym psem, ma przed sobą całe życie, więc pomóżmy mu cieszyć się nim bez bólu i cierpienia...

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Marta Śmigielska - awatar

Marta Śmigielska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij