Zbiórka Walka z rakiem. Pomóżmy Bożenie! - miniaturka zdjęcia

Walka z rakiem. Pomóżmy Bożenie!

Zbiórka Walka z rakiem. Pomóżmy Bożenie! - zdjęcie główne

Walka z rakiem. Pomóżmy Bożenie!

1 759 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać teraz
 
Karo Bratek-Miziuk - awatar

Karo Bratek-Miziuk

Organizator zbiórki

Bożena jest młoda, polską babcią. Nie tak dawno temu córka podarowała jej dwa wnuki. Niestety ostatnio dowiedzieliśmy się, że choruje ona na raka jelit z przerzutami do wątroby. Jest zbyt nieśmiała, by prosić o pomoc, dlatego my, przyjaciele rodziny robimy to w jej imieniu. Bożena jest uroczą, kochaną osobą dlatego chcemy przedłużyć jej życie. Jedyną na to szansą jest Lonsurf - lek, który wstrzymuje rozwój guzów. Chemioterapia okazała się nieskuteczna, operacje nie powstrzymują przerzutów, a miesięczna dawka leku to 12000 zł. Narodowa służba zdrowia nie refunduje tego leku.

Jedynym marzeniem Bożeny jest żyć dla innych, w szczególności wnuków, które zasługują na wspaniała babcię.

Każda pomoc - nawet najmniejsza przynosi nadzieje i zbliża nas do celu.

Rodzina i Przyjaciele

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Justyna - awatar

  Justyna

  23.07.17
  23.07.17

  Trzymamy kciuki Pani Bożeno!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.07.17
  21.07.17

  Trzymamy kciuki. Bożenko, wszystko będzie dobrze. Ten biedny rak nie wie na kogo trafił, musi przegrać.

1 759 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać teraz
 
Karo Bratek-Miziuk - awatar

Karo Bratek-Miziuk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 22

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Olga Ł - awatar
Olga Ł
30
Bogdan Banasik - awatar
Bogdan Banasik
100
Ptasior - awatar
Ptasior
200
Ewa c - awatar
Ewa c
50
Justyna - awatar
Justyna
100
Basia - awatar
Basia
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij