Zbiórka Odbudowa tego, co zabrał ogień - miniaturka zdjęcia

Odbudowa tego, co zabrał ogień

Zbiórka Odbudowa tego, co zabrał ogień - zdjęcie główne

Odbudowa tego, co zabrał ogień

1 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 0 dni.
Wpłać teraz
 
Ania Karpeta - awatar

Ania Karpeta

Organizator zbiórki

"Pożar? Tak, to może spotkać każdego, ale przecież nie mnie...". Ja już wiem, co to znaczy stracić wszystko w jednej chwili. 16 listopada 2018 roku około godziny 11 spłonęło nasze mieszkanie. Patrzyłam na zgliszcza miejsca, w którym przeżyłam całe swoje życie. Wszystkie momenty, które były szczęśliwe, wydawały mi się nierealne. Nie chcę wywoływać Twojej litości, ale uważam, że w takiej sprawie nie muszę się wstydzić prosić o pomoc. Póki co mamy chwilowo dach nad głową - mama mieszka u koleżanki, ja u chłopaka. Staramy się nie załamywać i dzielnie działamy, aby odbudować wszystko, co zabrał nam ogień.

Zniszczenia są olbrzymie - remont dotyczyć będzie wymiany całej instalacji elektrycznej, centralnego ogrzewania, wzmocnienia elementów konstrukcyjnych mieszkania... Do tej pory nigdy nie korzystałyśmy z żadnej pomocy, starałyśmy się być zaradne życiowo. Jednak sytuacja nas przerosła - żywioł zabrał nam dorobek życia. 

Kilka dni temu dostałyśmy pozwolenie na remont mieszkania. Zaczęliśmy rozbiórkę spalonych ścian i sufitów. Zostały wstawione okna, żeby ochronić mury przed zimnem i wilgocią. Widok znikających powoli zgliszczy daje nadzieję, że jeszcze wszystko wróci do normalności. Zaczniemy nowy etap. Wsparcie bardzo potrzebne! W szczególności materiały budowlane.

Jeżeli chcesz nas wspomóc - na pewno tego nie zmarnujemy.

Za wszelką pomoc bardzo Ci dziękuję.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 0 dni.
Wpłać teraz
 
Ania Karpeta - awatar

Ania Karpeta

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij