Zbiórka Odbudowa tego, co zabrał ogień - miniaturka zdjęcia

Odbudowa tego, co zabrał ogień Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Odbudowa tego, co zabrał ogień - zdjęcie główne

Odbudowa tego, co zabrał ogień

1 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Ania Karpeta - awatar

Ania Karpeta

Organizator zbiórki

"Pożar? Tak, to może spotkać każdego, ale przecież nie mnie...". Ja już wiem, co to znaczy stracić wszystko w jednej chwili. 16 listopada 2018 roku około godziny 11 spłonęło nasze mieszkanie. Patrzyłam na zgliszcza miejsca, w którym przeżyłam całe swoje życie. Wszystkie momenty, które były szczęśliwe, wydawały mi się nierealne. Nie chcę wywoływać Twojej litości, ale uważam, że w takiej sprawie nie muszę się wstydzić prosić o pomoc. Póki co mamy chwilowo dach nad głową - mama mieszka u koleżanki, ja u chłopaka. Staramy się nie załamywać i dzielnie działamy, aby odbudować wszystko, co zabrał nam ogień.

Zniszczenia są olbrzymie - remont dotyczyć będzie wymiany całej instalacji elektrycznej, centralnego ogrzewania, wzmocnienia elementów konstrukcyjnych mieszkania... Do tej pory nigdy nie korzystałyśmy z żadnej pomocy, starałyśmy się być zaradne życiowo. Jednak sytuacja nas przerosła - żywioł zabrał nam dorobek życia. 

Kilka dni temu dostałyśmy pozwolenie na remont mieszkania. Zaczęliśmy rozbiórkę spalonych ścian i sufitów. Zostały wstawione okna, żeby ochronić mury przed zimnem i wilgocią. Widok znikających powoli zgliszczy daje nadzieję, że jeszcze wszystko wróci do normalności. Zaczniemy nowy etap. Wsparcie bardzo potrzebne! W szczególności materiały budowlane.

Jeżeli chcesz nas wspomóc - na pewno tego nie zmarnujemy.

Za wszelką pomoc bardzo Ci dziękuję.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Ania Karpeta - awatar

Ania Karpeta

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij