Zbiórka Zespół wrotno czcze - zdjęcie główne

Zespół wrotno czcze

247 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kinga Rosłaniec - awatar

Kinga Rosłaniec

Organizator zbiórki

Jestem właścicielką 3-miesięcznego yorka-Bruna. Od dwóch miesięcy należy do naszej rodziny i bardzo go pokochaliśmy, tak samo jak on nas. 

Zawsze był pełen radości, energiczny i kochający. Niestety z dnia na dzień stracił chcęć na zabawę, wydawał się oszołomiony, nie reagował na swoje imię, piszczał jakby coś sprawiało mu ból, chodził bez celu, nie omijał przeszkód wchodząc w nie.

Wizyta u pierwszego weterynarza-„podam zastrzyk przeciwbólowy, proszę obserwować i w razie braku poprawy zgłosić się kolejny raz”

Następnego dnia nie nastąpiła poprawa, udaliśmy się do kolejnego, innego weterynarza- zmierzył mu temperaturę, zbadał glukozę, powiedział „jak najszybciej musicie udać się do kliniki neurologicznej” 

Wykonaliśmy masę telefonów do różnych klinik, aż trafiliśmy do zwierzęcej przychodni, w której Bruno został i ma wykonywane badania. Na ten moment wiemy, że z badań krwi wyszło iż prawdopodobnie choruję na chorobę o nazwie zespół wrotno-czcze. Nasz piesek będzie musiał przejść operację, której koszt wynosi od 2 do 5tys.

Za wszelką pomoc dziękujemy!

Rodzina z Brunem. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Krzysztof Jasiński - awatar

  Krzysztof Jasiński

  28.10.2019
  28.10.2019

  Rozumiem ten żal sam miałem zwierzaka nie pieska ale szynszyla cała rodzina się przywiązała niestety zmarł ,bo miał coś ze stawami.Mam nadzieję ,że uda się uzbierać daną kwotę i życzę powodzenia :)

  • Kinga Rosłaniec - awatar

   Kinga Rosłaniec - Organizator zbiórki

   29.10.2019
   29.10.2019

   Dziękuję za okazaną pomoc pomoc!

 • Martyna - awatar

  Martyna

  29.09.2018
  29.09.2018

  Mam nadzieje ze uda sie uzbierać kwotę i uratować pieska. Pozdrawiam

  • Kinga Rosłaniec - awatar

   Kinga Rosłaniec - Organizator zbiórki

   29.09.2018
   29.09.2018

   Dziękuję za wsparcie!

247 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kinga Rosłaniec - awatar

Kinga Rosłaniec

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Krzysztof Jasiński - awatar
Krzysztof Jasiński
20
Natalia - awatar
Natalia
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Emilia - awatar
Emilia
8
Martyna - awatar
Martyna
1
Karolina Feluś - awatar
Karolina Feluś
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij