Zbiórka Bruno, taki zwykły Pies - zdjęcie główne

Bruno, taki zwykły Pies

120 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Monia Kucharska - awatar

Monia Kucharska

Organizator zbiórki

Cześć i czołem! Jestem BRUNO, mam około 4 lata! Kocham wszystkich ludzi, pokocham i Ciebie! Wybierz mnie! Pobaw się ze mną, rzuć mi patyka! Potrzebuję ruchu i czułości, pełnej miski i miękkiego kocyka. Nie chcę już tkwić w schroniskowym boksie, na zimnym betonie, sam bez żadnego kochającego opiekuna i człowieka, który pokaże mi, że jestem cokolwiek wart.

Całe życie przede mną, a ja siedzę w tym więzieniu i nie wiem, co takiego zrobiłem... 

Czekam na Ciebie!

Psiak obecnie przebywa w schronisku w okolicach Wielunia, ale przypadku znalezienia dobrego domu możemy pomóc z transportem. Jest wyjątkowo przyjazny i spokojny. Jest w schronisku już bardzo długo, powoli traci nadzieję na dom, dlatego chcemy go zabrać do hoteliku i zwiększyć jego szanse na adopcję.

Jeśli nie możesz adoptować Bruna, a chcesz pomóc, udostępnij ten post, lub pomóż nam zebrać pieniądze na hotelik i opiekę weterynaryjną- dzięki temu jesteśmy w stanie znaleźć mu dom dużo szybciej i skuteczniej. 

1 dzień w hotelu= 14 zł


Kontakt w sprawie adopcji: 791 170 580 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
120 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Monia Kucharska - awatar

Monia Kucharska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marzanna - awatar
Marzanna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij