Zbiórka Operacja, albo kalectwo. Pomóż! - miniaturka zdjęcia

Operacja, albo kalectwo. Pomóż! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Operacja, albo kalectwo. Pomóż! - zdjęcie główne

Operacja, albo kalectwo. Pomóż!

3 540 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 109 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Kaczorowska - awatar

Karolina Kaczorowska

Organizator zbiórki

Nazywam się Brusik, mam sześć miesięcy i grozi mi kalectwo. Dlatego nie znalazłem domu, bo każdy kto się dowiedział, że moje łapki są chore, wycofał się. Moje rodzeństwo jest już w nowych domkach, a ja zostałem. Bo nikt mnie nie chce. Nikt nie chce wybrakowanego Brusika, który za chwile może przestać chodzić. Jedyną dla mnie szansą jest bardzo droga operacja obu łapek. Im dłużej na nią czekam, tym jest gorzej. Bardzo potrzebuję Waszej pomocy. Proszę podaruj kwotę jaką możesz. Każda wpłata- nawet najmniejsza- to szansa dla mnie.

Zdiagnozowano u mnie przedwczesne zamknięcie chrząstek wzrostowych.

Co to oznacza?

Wykrzywiają mi się łapki. Każdego dnia coraz bardziej moje kości promienne są zdeformowane, gdyż stawy łokciowe nie mogę się dopasować. Jedna kość rośnie, a druga nie.

Jedyną szansą na normalne życie jest operacja, ale nie mam na nią pieniążków. Koszt operacji jednej łapki to ok 1200-1500 zł, a moje obie łapki wymagają naprawy. Potem będę długo dochodził do siebie nim znów zacznę cieszyć się spacerami po trawce. Ale przynajmniej będę chodził, będę biegał i może wówczas ktoś mnie pokocha...

Proszę, nie zostawiaj mnie bez szansy na normalne życie. Ciocie niedawno zapłaciły za skomplikowaną operację Rudzi- mojej koleżanki, która miała złamaną żuchwę. Pod opieką mają dużo piesków i ich skarbonka świeci pustkami. A ja już dłużej naprawdę nie mogę czekać! 

Proszę podaruj 10, 20, 50 zł i powiedz o mnie swoim znajomym. Może oni też pomogą? Bardzo Ci dziękuję, że nie jestem dla Ciebie obojętny. Ja- jeden z miliona, chory, na krótkich łapkach i z za dużą głową. I tylko z jednym marzeniem! Aby móc jeszcze kiedyś biegać... Uda się?

A o to moje krzywe łapki:

I druga

Szanowni Państwo! 

Nazywam się Karolina, jestem założycielką ruchu wolontariuszy Animalis pod Fundacją Mikropsy, najszczęśliwszą posiadaczką 3 adoptowanych psiaków i wierzę, że możemy uczynić ten świat odrobinę lepszym. Za okazaną pomoc dziękuję Ci kimkolwiek jesteś Dobry Człowieku!  Dziękuję Ci w imieniu zwierząt ! #RazemMożemyWięcej

Więcej o nas: https://www.facebook.com/Fundacja.Animalis/

"Nasze życie warte jest tyle, ile dobrego zrobiliśmy dla innych. Warte jest tyle, ile dostało uśmiechów, okrzyków szczęścia, zamerdań ogonem, wymruczanych piosenek i uratowanych nawet malutkich, tycich żyć" Dorota Sumińska

I JESZCZE JA DZIĘKUJĘ- WASZ BRUSIK!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Marek - awatar

  Marek

  07.09.2019
  07.09.2019

  Zdrowiej i ciesz się beztroskim życiem szczeniaku:)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.07.2019
  06.07.2019

  Biegaj i radośnie merdaj ogonkiem ❤

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.06.2019
  26.06.2019

  Powodzenia maluchu ❤

 • Robert Puczka - awatar

  Robert Puczka

  17.06.2019
  17.06.2019

  Powodzenia piesku. Mam nadzieję że wszystko będize ok.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.06.2019
  14.06.2019

  Dużo zdrowia Kochany Brusiku :*

3 540 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 109 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Kaczorowska - awatar

Karolina Kaczorowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 109

Marek - awatar
Marek
10
Ewa Kazimierska - awatar
Ewa Kazimierska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Mariola - awatar
Mariola
20
Hania 🍀 - awatar
Hania 🍀
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Kamil D - awatar
Kamil D
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij