Zbiórka Boksy na zimę dla koni MS - zdjęcie główne

Boksy na zimę dla koni MS

1 700 zł  z 5 500 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Szmigiera - awatar

Magdalena Szmigiera

Organizator zbiórki

Proszę o pomoc dla uratowanych od śmierci koni. 

Cel, który sobie założyłam to zbudowanie 8 boksów dla koni, stworzyłam Im bezpieczny dom, tym, które dostały bilet do rzeźni ale przed nami jesień, zima a ja chcę by w tym roku dostały boksy, szczególnie myślę o prawie niewidomej Duszyczce, która już powinna mieć swoj ciepły i suchy boks, do którego zaprowadzi przybraną córkę Hopkę i inne konie, które są jedną wielką rodziną... 


Pod moimi skrzydłami są 23 konie uratowane od śmierci ale większość jest zabezpieczona pod wiatami, są to konie duże, zimnokrwiste, które chcą być wolne lecz niektóre potrzebują boksów... 

Udało mi się zrobić wylewki pod wymarzoną dla Nich stajnię...


Udało mi się zrobić konstrukcję stajni.... to tylko jedna, 4 boksy


ale to koniec moich możliwości... wybieram kupić siano dla koni czy kupić deskę na dokończenie stajni. Siano, owies, kowal to podstawa bytu koni więc prace stanęły.

Zakup samych desek do obudowania stajni to 4,5 tysiąca do tego dochodzą zawiasy, dach, wylewki cementu, już wiem, że nie uda mi się postawić 8 boksów dla koni przed jesienią ale proszę o pomoc choć na te 4, dla Duszyczki, Hopki, Arunki i Gracji. 


Prowizja pomagam.pl to 7,5 % , jak się uda zebrać więcej pieniędzy stawiam następną stajnię dla pozostałych koni czyli Nunu, Fikcja Gracja i Aria.

Prosimy o pomoc.

https://www.facebook.com/Konie-Magdaleny-Szmigiery-uratowane-z-rze%C5%BAni-nadal-potrzebuj%C4%85-pomocy-311562462561422/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Marzena Gruda - awatar

    Marzena Gruda

    13.08.18
    13.08.18

    Warto pomagać

1 700 zł  z 5 500 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Szmigiera - awatar

Magdalena Szmigiera

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 17

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
130
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Mirel - awatar
Mirel
100
Magdalena❤️ - awatar
Magdalena❤️
400
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
MichałMaksHankaiDużaBlanka - awatar
MichałMaksHankaiDużaBlanka
50
Marzena Gruda - awatar
Marzena Gruda
20
Kasia - awatar
Kasia
50
Żaneta Szulc - awatar
Żaneta Szulc
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij