Zbiórka Na wydanie książki motywacyjnej - miniaturka zdjęcia

Na wydanie książki motywacyjnej

Nicole Trela - awatar

Nicole Trela

Organizator zbiórki

Hej. Mam na imię Nikol i podobnie jak ogrom ludzi w zachodnim świecie, moim marzeniem jest wydanie własnej książki motywacyjnej, aby zainspirować ludzi do życia pełną piersią. Choć tak naprawdę nie wiem, czy można to nazwać „marzeniem”, bo nigdy się nad tym za bardzo nie zastanawiałam, ani tego nie planowałam. Ostatnio zrobiłam sobie tzw. bucket list (z ang. lista rzeczy do zrobienia, zanim kopniemy w kalendarz), „napisanie książki” było jednym z jej punktów. Podobnie jednak jak zdobycie licencji pilota czy kupienie wielkiego domu z basenem i zamieszkanie w Nowym Yorku. Własna książka jest więc bardziej pomysłem na fajną rzecz, którą można by w życiu zrobić, by swoimi pomysłami zainspirować innych, niż konkretnym planem czy marzeniem.

Nigdy jednak nie podjęłam żadnego działania w kierunku wydania czegokolwiek.

Aż do dzisiaj.

Obudziłam się z pomysłem na wydanie własnej książki. Motywuję się więc słowami, że jeśli się w to zaangażuję na poważnie, to dam radę. Jestem przekonana, że mam wystarczająco dużo doświadczenia i historii, żeby napisać coś naprawdę ciekawego oraz, że pomożecie mi w realizacji mojego celu, marzenia, zajawki ...

Wiem też, jaka ma być moja książka: ma zainspirować ludzi do bardziej odważnego życia i sięgania po swoje marzenia. Książka ta będzie zawierać wszystkie przemyślenia związane z samorozwojem, samodyscypliną, o tym jak ważne są dobre nawyki, jak ustanawiać sobie cele aby je zrealizować, jak kreować pozytywną rzeczywistość i jaką siłę ma pozytywne myślenie ... czyli po prostu jak odnaleźć sens życia i jego smak. 

Będę wdzięczna za każdy najmniejszy gest i pomoc z Waszej strony.  Łączy koszt wydania książki to prawie 10.000zł, ale nawet częściowe pokrycie w/w kwoty przybliży mnie realizacji upragnionego celu. 

Jeśli uda mi się zebrać wyznaczoną kwotę pieniędzy, obiecuję złożyć oficjalne podziękowania w mojej książce dla wszystkich darczyńców!

Dziękuję za wsparcie! <3

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Nicole Trela - awatar

Nicole Trela

Organizator zbiórki

Wpłaty - 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij