Zbiórka Pomocdlapodopiecznych SFORAHUSKU - miniaturka zdjęcia

Pomocdlapodopiecznych SFORAHUSKU Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomocdlapodopiecznych SFORAHUSKU - zdjęcie główne

Pomocdlapodopiecznych SFORAHUSKU

1 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Błażej Łuczkowiak - awatar

Błażej Łuczkowiak

Organizator zbiórki

Cześć, koleżanki i koledzy.

Niedawno adoptowałem psa typu husky z fundacji Sfora Husky. Smutas zwany Szarym miał psich kolegów którzy też czekają na swojego człowieka. Są to psy po przejściach, trzymane na łańcuchu, porzucone przez właścicieli bez możliwości ratunku i zmiany na lepsze. Szary był smutny, wycofany, bez chęci zabawy z innymi. Przy nas nabiera na nowo zaufania do człowieka, chęci zabwy i poznawania świata.

Wraz z narzeczoną wpadliśmy na pomysł utworzenia zbiórki pieniżnej na psiaki północy. Wsparcie finansowe w tym przypadku wydaje nam się najlepszym rozwiązaniem. Fundusze zostaną przeznaczone na najpotrzebnieszcze rzeczy dla czworonożnych przyjaciół człowieka.

Zastanawiacie się pewnie dlaczego nie karma, smakołyki i inne dobroci. Psy mają określoną dietę jedzą daną karmę której lepiej im nie zmieniać, dlatego prosimy o wsparcie finansowe naszej inicjatywy.

Uzbieraną kwotę przelejemy na konto fundacji i wesprzemy tym samym wspaniałą ideę pomagania słabszym i potrzebującym w tym przypadku futrzakom. Udostępniajcie i zapraszajcie do zbiórki znajomych.

W imieniu Szarego, dziękujemy

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Błażej Łuczkowiak - awatar

Błażej Łuczkowiak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij