Zbiórka Ratujemy życie kocich osesków - miniaturka zdjęcia

Ratujemy życie kocich osesków

Zbiórka Ratujemy życie kocich osesków - zdjęcie główne

Ratujemy życie kocich osesków

181 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Magdalena Pękala - awatar

Magdalena Pękala

Organizator zbiórki

Co może przytrafić się, kiedy 4 miłośniczki zwierząt jadą na wakacje nad polskie morze? Wracają w składzie powiększonym o nadmorskie biedy. Karma jest w stanie dogonić nas wszędzie, nas dopadła w Pogorzelicy. 

Wracając wieczorem ze spaceru słyszymy miauczenie. Okazuje się, że w opuszczonym ośrodku wczasowym buszują małe kocie oseski. Jest też matka, ale nie pozwala maluchom podejść do siebie. Kotki wyglądają na odkarmione, dlatego przynosimy pudełko dla małych, jedzenie dla matki i postanawiamy wrócić nazajutrz, aby sprawdzić ich stan. W końcu matka, to matka i mamy nadzieję, że nie odtrąci młodych. Niestety na następny dzień kociaki nie czują się dobrze, matka się nie pojawiła, są głodne i zziębnięte. Szybka decyzja, zabieramy je do weterynarza. Na szczęście trafiamy na takiego z prawdziwego zdarzenia. Małe zostają nawodnione, dostają antybiotyki a my mleko dla nich. Mają nie więcej niż 3 tygodnie, a najcięższy z nich waży 20 dkg. Musimy jeszcze wszystko zgłosić do gminy, ale o utarczkach z urzędnikami nie będziemy pisać, wystarczy tylko, że wspomnę, że Pan stwierdził, że na pewno to nasze koty, które przywiozłyśmy z Poznania aby je tu za darmo leczyć ... Przez 4 dni karmimy młode co 2 godziny, ogrzewamy termoforem, myjemy i kropimy oczka, jeździmy do weta na zastrzyki. 

W niedzielę powrót do domu, oczywiście z Bursztynkiem, Muszelką oraz Małą Mi o której zdrowie najbardziej się martwimy, bo jest najmniejsza. Do momentu, kiedy będą mogły iść do domu pozostaną pod opieką naszego serduszka Hani. 

W poniedziałek maleństwa trafiają do kliniki dr Wąsiatycza, gdzie zapada decyzja, że muszą tam zostać, bo pomimo ciągłego ogrzewania jednak mają za niską temperaturę ciałka no i trzeba trochę wspomóc ich organizmy w walce o życie. Na szczęście test na parwo jest negatywny. Niestety jeszcze w poniedziałek dociera do nas wiadomość, że Mała Mi na napad padaczki, serduszko nie daje rady i zatrzymuje się :( Pozostaje nam teraz walka o życie pozostałej dwójki.

Prosimy Was o pomoc w opłaceniu faktur za ich leczenie. Każda złotówka może teraz być na wagę życia. Obiecujemy, że my się nie poddamy, a gdy tylko będzie to możliwe znajdziemy Bursztynkowi i Muszelce najlepsze z możliwych domów.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    29.08.17
    29.08.17

    Dużo zdrówka dla osesków;)

181 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Magdalena Pękala - awatar

Magdalena Pękala

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Marta - awatar
Marta
100
Kinga Jagodzińska - awatar
Kinga Jagodzińska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij