Zbiórka Pomóż spełnić marzenie Bartusia - miniaturka zdjęcia

Pomóż spełnić marzenie Bartusia Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóż spełnić marzenie Bartusia - zdjęcie główne

Pomóż spełnić marzenie Bartusia

137 zł  z 11 800 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Bartosz Lichota - awatar

Bartosz Lichota

Organizator zbiórki

Bartuś urodził się 9 lat temu i od pierwszych minut zmuszony był do walki o swoje życie. Urodził się z dwoma punktami w skali apgar, nie oddychał... był reanimowany, zaintubowany i przewieziony na oddział intensywnej terapii CZMP w Łodzi. Walka lekarzy oraz siła jaka była w tym malutkim ciele spowodowały, że stał się cud i Bartuś wygrał walkę o życie. Żeby nie było tak kolorowo walka o zdrowie trwa nadal.

Bartuś choruje na MPDZ pod postacią niedowładu czterokończynowego spastycznego, małogłowie, skolioza, padaczka. Jest pod opieką wielu specjalistów i poradni specjalistycznych. Każdego dnia walczy o samodzielność. Bartuś na dzień dzisiejszy nie mówi, nie chodzi, wymaga stałej opieki. Nasz synek jest bardzo pogodnym i uśmiechniętym chłopcem, który codziennie swoją wielką bezwarunkową miłością do nas napędza nas do działania i walki o jego lepsze życie.

W marcu tego roku zgłosiliśmy się do szpitala CenterMed w Krakowie w celu konsultacji do zabiegu operacyjnego z zastosowaniem metody Ulzibata. Opiera się ona na usunięciu przykurczy mięśni i zespołów bólowych. Usunięcie przykurczy mięśni i bólu jest kolejnym etapem programu leczniczo-rehabilitacyjnego. Daje znaczny wzrost zakresu ruchu, pozwala uzyskać nowe lub poprawić poprzednie umiejętności motoryczne. Zwiększenie ogólnej aktywności ruchowej stymuluje rozwój umysłowy, rozszerza zakres możliwości oraz podnosi poziom czynności samoobsługowych.

Bardzo byśmy chcieli aby nasz synek miał szansę na życie bez bólu, osiągnął nowe umiejętności i stał się samodzielnym chłopcem. 

Bardzo serdecznie prosimy Państwa o pomoc w zbiórce środków na zabieg operacyjny metodą Ulzibata. Prosimy również o udostępnianie zbiórki wszędzie gdzie to jest możliwe.

Więcej o Bartusiu na jego stronie na facebooku: www.facebook.com/busiokw.

Walczyć i wygrywać!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Bartosz Lichota - awatar

  Bartosz Lichota

  21.05.2018
  21.05.2018

  Nie bądź obojętny

  Zdjęcie aktualizacji 15 431

Komentarze


 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  21.05.2018
  21.05.2018

  Na dobry początek Busiu :*

137 zł  z 11 800 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Bartosz Lichota - awatar

Bartosz Lichota

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Aurelia K. - awatar
Aurelia K.
20
ania - awatar
ania
15
Pa Szko - awatar
Pa Szko
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij