Zbiórka Pomóż spełnić marzenie Bartusia - miniaturka zdjęcia

Pomóż spełnić marzenie Bartusia Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóż spełnić marzenie Bartusia - zdjęcie główne

Pomóż spełnić marzenie Bartusia

137 zł  z 11 800 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Bartosz Lichota - awatar

Bartosz Lichota

Organizator zbiórki

Bartuś urodził się 9 lat temu i od pierwszych minut zmuszony był do walki o swoje życie. Urodził się z dwoma punktami w skali apgar, nie oddychał... był reanimowany, zaintubowany i przewieziony na oddział intensywnej terapii CZMP w Łodzi. Walka lekarzy oraz siła jaka była w tym malutkim ciele spowodowały, że stał się cud i Bartuś wygrał walkę o życie. Żeby nie było tak kolorowo walka o zdrowie trwa nadal.

Bartuś choruje na MPDZ pod postacią niedowładu czterokończynowego spastycznego, małogłowie, skolioza, padaczka. Jest pod opieką wielu specjalistów i poradni specjalistycznych. Każdego dnia walczy o samodzielność. Bartuś na dzień dzisiejszy nie mówi, nie chodzi, wymaga stałej opieki. Nasz synek jest bardzo pogodnym i uśmiechniętym chłopcem, który codziennie swoją wielką bezwarunkową miłością do nas napędza nas do działania i walki o jego lepsze życie.

W marcu tego roku zgłosiliśmy się do szpitala CenterMed w Krakowie w celu konsultacji do zabiegu operacyjnego z zastosowaniem metody Ulzibata. Opiera się ona na usunięciu przykurczy mięśni i zespołów bólowych. Usunięcie przykurczy mięśni i bólu jest kolejnym etapem programu leczniczo-rehabilitacyjnego. Daje znaczny wzrost zakresu ruchu, pozwala uzyskać nowe lub poprawić poprzednie umiejętności motoryczne. Zwiększenie ogólnej aktywności ruchowej stymuluje rozwój umysłowy, rozszerza zakres możliwości oraz podnosi poziom czynności samoobsługowych.

Bardzo byśmy chcieli aby nasz synek miał szansę na życie bez bólu, osiągnął nowe umiejętności i stał się samodzielnym chłopcem. 

Bardzo serdecznie prosimy Państwa o pomoc w zbiórce środków na zabieg operacyjny metodą Ulzibata. Prosimy również o udostępnianie zbiórki wszędzie gdzie to jest możliwe.

Więcej o Bartusiu na jego stronie na facebooku: www.facebook.com/busiokw.

Walczyć i wygrywać!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Bartosz Lichota - awatar

  Bartosz Lichota

  21.05.2018
  21.05.2018

  Nie bądź obojętny

  Zdjęcie aktualizacji 15 431

Komentarze


 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  21.05.2018
  21.05.2018

  Na dobry początek Busiu :*

137 zł  z 11 800 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Bartosz Lichota - awatar

Bartosz Lichota

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Aurelia K. - awatar
Aurelia K.
20
ania - awatar
ania
15
Pa Szko - awatar
Pa Szko
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij