Od dwóch miesięcy  w siedzibie fundacji pojawiła się szansa na zmiany.  Dotychczas wszystkie zwierzęta - konie i psy - były pod wyłączną opieką jednej osoby, czyli  prezesa. Takie to  prezesowanie. Mimo chęci nie mogłam zabrać do siebie więcej zwierząt, bo dnia nie starczało na obrządzenie wszystkiego, nie mówiąc o reszcie fundacyjnych problemów. Z dniem przybycia  ANI - reprezentującej  artystyczną inicjatywę pod nazwą "VAN DOG" - jest nas dwie i od razu jest także kilka psów więcej.  Pomieszczenie , które Ania obecnie zajmuje - ma szanse stać się wygodnym , choć niewielkim miejscem do życia , planujemy jego rozbudowę a także takie remonty, które pozwolą na bezkonfliktowy pobyt kolejnych podopiecznych fundacji w warunkach DOMOWYCH.  Podstawą  przetrwania pierwszej zimy jest OGRZEWANIE.

To ogrzewanie jest na razie bardzo marne. Stara koza z pękniętą szybą , bez regulacji dopływu powietrza daje temperaturę 15 stopni, a rano na termometrze jest zaledwie plus 5. Nawet psy siedzą ubrane  w ciepłe kurteczki... Trochę śmiesznie, trochę strasznie.  Zbieramy na piec. Jeszcze go nie ma, a już pokój zamieszkują cztery psy...No i Ania.. Jeśli ktokolwiek chciałby położyć kamień węgielny pod przyszłe mieszkanie i zarazem dom tymczasowy dla tych, które  dotąd musiały się zadowolić kojcem - niechaj nam pośle cegiełkę. Każda zamieni się w kafel i ogrzeje nasze kochane, spragnione ciepła psie łapy i uszy. Na początek należące do MELBY, BEZY, NELI i FARSY.  (Ania też dzięki temu nie będzie musiała już spać w rękawiczkach...)

Ogromnie na Was liczymy, jak zawsze. Świąteczny kafel dla fundacji to teraz priorytet...A poniżej wyniki porannych pomiarów w pokoju Van Doga...

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Aktualności

 • Fundacja im. Maćka Kozłowskiego Pan i Pani Pies - awatar

  Fundacja im. Maćka Kozłowskiego Pan i Pani Pies

  11.12.18
  11.12.18

  Dziękujemy za dotychczasowe wpłaty , piec został zakupiony i już grzeje, chociaż dług pozostał. Liczymy na pomoc w jego pomniejszaniu !

  Zdjęcie aktualności 22 879

Wpłaty - 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Michał Czarniecki - awatar
20
Michał Czarniecki
Małgorzata - awatar
100
Małgorzata
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Sławomir Piastuch - awatar
100
Sławomir Piastuch
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Grzegorz Piekarczyk - awatar
20
Grzegorz Piekarczyk
patrycja stefanowska - awatar
50
patrycja stefanowska
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij