Zbiórka Damian i jego chore nerki - zdjęcie główne

Damian i jego chore nerki

1 324 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sabina Ramza - awatar

Sabina Ramza

Organizator zbiórki

Moi Kochani, 

Zwracam się z uprzejmą prośbą o pomoc dla mojego kolegi, sąsiada Damiana. Damian ma 21 lat i urodził się z niewydolnością nerek. W wieku 3 miesięcy trafił do szpitala w Bytomiu w którym spędził cały rok. Zdiagnozowano u Niego schyłkową niewydolność nerek i zrobiono mu obustronne przetoki moczowodowe. Prościej mówiąc miał dziury na plecach przez które leciał mu mocz. Podczas pobytu w Bytomskim szpitalu podawano mu gentramycynę, antybiotyk który uszkodził mu słuch. W wieku 12 lat w Warszawie miał przeszczep nerki.  Były dwa odrzuty ale ostatecznie udało się nerkę uratować. Nerka ta pracowała 8 lat. Organizm Damiana odrzucił po tym czasie nerkę i przez częste infekcje odrzut dostał zakażenia i dużej anemii. Przez ostatnie tygodnie, Damian spędził w Krakowskim szpitalu w którym walczył o życie. 


Damian jest dzielnym człowiekiem. Każdego dnia walczy ze zdrowiem i głuchotą. Jest mu ciężko się porozumieć z obcymi osobami. 


Codzienne dawki leków, opatrunków pochłaniają cały dochód rodziców. Bardzo zależy nam na wizytach logopedów, psychologów. Chociaż raz w tygodniu by Damian mógł dzięki Nim lepiej zrozumieć świat. Niestety to niesie za sobą koszty. 

Każda złotówka będzie dla Niego cenna.

W imieniu swoim, Jego rodziców a przede wszystkim Damiana - DZIĘKUJĘ 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    21.04.2017
    21.04.2017

    warto pomagać

1 324 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sabina Ramza - awatar

Sabina Ramza

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 36

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Małgorzata Pochopień - awatar
Małgorzata Pochopień
20
Grzegorz Kocemba - awatar
Grzegorz Kocemba
40
Paweł Ramęda - awatar
Paweł Ramęda
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
ja:) - awatar
ja:)
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij