Zbiórka Damian i jego chore nerki - miniaturka zdjęcia

Damian i jego chore nerki

Zbiórka Damian i jego chore nerki - zdjęcie główne

Damian i jego chore nerki

1 324 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Wpłać teraz
 
Sabina Ramza - awatar

Sabina Ramza

Organizator zbiórki

Moi Kochani, 

Zwracam się z uprzejmą prośbą o pomoc dla mojego kolegi, sąsiada Damiana. Damian ma 21 lat i urodził się z niewydolnością nerek. W wieku 3 miesięcy trafił do szpitala w Bytomiu w którym spędził cały rok. Zdiagnozowano u Niego schyłkową niewydolność nerek i zrobiono mu obustronne przetoki moczowodowe. Prościej mówiąc miał dziury na plecach przez które leciał mu mocz. Podczas pobytu w Bytomskim szpitalu podawano mu gentramycynę, antybiotyk który uszkodził mu słuch. W wieku 12 lat w Warszawie miał przeszczep nerki.  Były dwa odrzuty ale ostatecznie udało się nerkę uratować. Nerka ta pracowała 8 lat. Organizm Damiana odrzucił po tym czasie nerkę i przez częste infekcje odrzut dostał zakażenia i dużej anemii. Przez ostatnie tygodnie, Damian spędził w Krakowskim szpitalu w którym walczył o życie. 


Damian jest dzielnym człowiekiem. Każdego dnia walczy ze zdrowiem i głuchotą. Jest mu ciężko się porozumieć z obcymi osobami. 


Codzienne dawki leków, opatrunków pochłaniają cały dochód rodziców. Bardzo zależy nam na wizytach logopedów, psychologów. Chociaż raz w tygodniu by Damian mógł dzięki Nim lepiej zrozumieć świat. Niestety to niesie za sobą koszty. 

Każda złotówka będzie dla Niego cenna.

W imieniu swoim, Jego rodziców a przede wszystkim Damiana - DZIĘKUJĘ 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    21.04.17
    21.04.17

    warto pomagać

1 324 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Wpłać teraz
 
Sabina Ramza - awatar

Sabina Ramza

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 36

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Małgorzata Pochopień - awatar
Małgorzata Pochopień
20
Grzegorz Kocemba - awatar
Grzegorz Kocemba
40
Paweł Ramęda - awatar
Paweł Ramęda
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
ja:) - awatar
ja:)
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij