Zbiórka Rejs Socjoterapeutyczny 2023 - zdjęcie główne

Rejs Socjoterapeutyczny 2023

1 350 zł  z 45 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Cześć,

Jesteśmy grupą przyjaciół, zapaleńców, którzy już od kilku lat działają razem na rzecz innych. Po prostu lubimy pomagać i czerpiemy z tego ogromną frajdę.
Postanowiliśmy założyć własna Fundację i realizować cel, jakim jest pomoc dzieciakom, które czują się zagubione w tym świecie. Są to dzieci z Domów dla Dziecka lub dzieci z biedniejszych rodzin, które nie dostrzegają perspektyw, jakie są przed nimi. 

Staramy się im pomóc poprzez pokazanie im naszej pasji, jaką jest żeglarstwo.
W tym roku chcemy zabrać 30 dzieciaków na rejs socjoterapeutyczny, podczas którego będziemy pracowali nad wzmocnieniem ich samooceny i wypracowaniem odpowiednich wzorców do naśladowania. Staramy się im pokazać, że to od nich zależy jaką drogę w życiu obiorą i kim się staną. Żeglarstwo jest jedynie wstępem do ich życiowej przygody. W trakcie rejsu będziemy się starać pokazać im bardzo różne perspektywy, dzięki którym same będą mogły podjąć decyzję, w którą stronę pójść.

Na rejs zabieramy psychologów, socjoterapeutów, terapeutów uzależnień, którzy poprzez zabawy i zajęcia wieczorne pracują z dzieciakami.
Jak widzicie nie chodzi tylko o fajną przygodę i wypoczynek.

Potrzebujemy Waszej pomocy w sfinansowaniu rejsu. To duży projekt, a żeby go zrealizować musimy między innymi wyczarterować jachty, kupić prowiant, śpiwory dla dzieciaków, opłacić porty i dojazd dzieci na obóz.

Cała kadra, która z nami płynie, to wolontariusze, z którymi już od kilku lat współpracowaliśmy przy podobnych projektach w innych Fundacjach.

Na tym rejsie nikt z nas nie zarabia. Całość funduszy przeznaczamy na dzieciaki.
Masz pytania? Chcesz pomóc w innej formie? Napisz lub zadzwoń do nas, z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 350 zł  z 45 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 9

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna - awatar
Anna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Maciej Wołowski - awatar
Maciej Wołowski
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ewa Czana - awatar
Ewa Czana
1 000

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij