Zbiórka Z nadzieją na lepsze jutro - zdjęcie główne

Z nadzieją na lepsze jutro

1 430 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Kozłowska - awatar

Joanna Kozłowska

Organizator zbiórki

Nasz syn Bartek ma 6 lat. Urodził się jako zdrowy chłopiec. Gdy Bartuś  miał 4 miesiące, nasz świat legł w gruzach. Nasz syn zachorował na zapalenie opon mózgowo- rdzeniowych. Spędziliśmy kilka miesięcy w szpitalu.  Wskutek choroby mózg Bartka uległ uszkodzeniu- nasz kochany, wyczekany  synek nie siedzi, nie chodzi, nie mówi, nie je samodzielnie. Karmiony jest dojelitowo przez sondę. Dodatkowo cierpi na padaczkę lekkooporną. Ataki ma każdego dnia. Kiedy minął nam rodzicom, pierwszy szok i rozpacz, postanowiliśmy, że zrobimy wszystko, by zminimalizować skutki choroby.  Bartuś, mimo swojej choroby jest wesołym chłopcem, często uśmiecha się do nas. Bywają dni, gdy jest nam bardzo ciężko, dopada nas zwątpienie i smutek.  Pracuje tylko tata  Bartka, ja mama Bartka opiekuje się synem całymi dniami. Często brakuje nam środków na dojazdy do specjalistów, zajęcia rehabilitacyjne. Nie mamy samochodu, więc musimy przemieszczać się autobusem do Warszawy, co z niepełnosprawnym ruchowo  dzieckiem jest bardzo trudne. Jesteśmy pod opieką specjalistów Centrum Zdrowia Dziecka. Pieniądze, o które Państwa prosimy, wykorzystamy na zajęcia terapeutyczne, leki, wizyty u specjalistów, dojazdy. Chcielibyśmy bardzo, aby Bartek miał szanse na rozwój i życie bez bólu i cierpienia. Bardzo go kochamy i zrobimy wszystko dla naszego dzielnego mężczyzny. Za okazane serce serdecznie Państwu dziękujemy. Joanna i Paweł

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.02.2020
  12.02.2020

  Trzymam kciuki!!!! ;* ;)

 • Igor - awatar

  Igor

  14.03.2018
  14.03.2018

  Dużo zdrówka życzę dla Bartusia i Wam rodzicom również...

1 430 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Kozłowska - awatar

Joanna Kozłowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 25

Kacper - awatar
Kacper
20
E.... - awatar
E....
50
Paulina - awatar
Paulina
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Dawid Rostek - awatar
Dawid Rostek
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij