Zbiórka Ocalony Czaki dług pozostał - miniaturka zdjęcia

Ocalony Czaki dług pozostał Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Ocalony Czaki dług pozostał - zdjęcie główne

Ocalony Czaki dług pozostał

750 zł  z 1 100 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Renata Więckowska - awatar

Renata Więckowska

Organizator zbiórki

Czaki pies w typie Husky. Opiszę Wam jego historię.

O Czakim dowiedziałyśmy się przez osobę, która napisała do nas prośbę o pomoc niestety nie miała wtedy zdjęcia psa tylko napisała że pies jest przetrzymywany w złych warunkach po czym na moje pytania chyba się wystraszyła i zrezygnowała z mojej pomocy. Ale ja nie dałam za wygrana zadzwoniłam do koleżanki Gosi i razem w ciemno pojechałyśmy sprawdzić czy faktycznie tak jest. Kiedy zajechałyśmy na miejsce serca nam prawie pękły.... Pies stał na metrowym łańcuchu przy dziurawej budzie na tyłach posesji przy lesie. Czaki bo tak ma na imię był skrajnie zagłodzony, szkielet psa, ubytki sierści, rany na całej skórze od pasożytów wewnętrznych i zewnętrznych, oczy zaropiałe, wył, zanik mięśni z powodu złego żywienia a wręcz jego braku, jak nas zobaczył od razu podszedł i się przytulił patrząc na nas oczami jakby chciał powiedzieć proszę zabierzcie mnie. Brak misek, właściciele na nasze pytanie dlaczego pies tak wygląda odmówili odpowiedzi i oddali Czakiego bez mrugnięcia oka jak zbędną rzecz.  Dużo widziałyśmy ale ten widok naprawdę nas załamał, Gosia się popłakała. Ale nic Czaki od razu trafił do kliniki, w której miesiąc czasu przebywał i dochodził do siebie, powolne odżywianie bo zamiast 26 kg ważył 16 kg, codzienne spacery powolne z dnia na dzień coraz dłuższe bo i Czaki miał coraz więcej sił. W końcu trafił do cudownych ludzi, którzy dali mu dom. Czaki nadal dochodzi do siebie, sierść odrosła, mięśnie powoli się odbudowały, oczy nabrały blasku, jest wesoły i spragniony człowieka. Bardzo nas to cieszy bo nie wiadomo jak długo pies by umierał w takich warunkach zabrałyśmy go w ostatniej chwili jeszcze miesiąc i nie byłoby kogo ratować. Jesteśmy szczęśliwe z kolejnego uratowanego zwierzaka niestety dług pozostał do spłacenia, my nie dajemy rady jesteśmy we 3 zwykłe dziewczyny, którym los zwierząt nie jest obojętny, pomagamy nie odmawiamy niestety później musimy borykać się z kosztami. Proszę pomóżcie nam spłacić dług to dla nas ogromna kwota nie do zdobycia my i tak dokładamy ze swoich pieniędzy niestety nadal to za mało. 

Będziemy wdzięczne za każdą wpłatę 


tutaj Czaki już w nowym domku :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Renata Więckowska - awatar

  Renata Więckowska

  19.03.2018
  19.03.2018

  Kochani jeżeli możecie to proszę pomóżcie mi spłacić dług w klinice, każda nawet najmniejsza wpłata się liczy.

Komentarze


 • Jarek - awatar

  Jarek

  03.02.2018
  03.02.2018

  Na razie tyle mogłem przelać... ale chyba będę mógł więcej, to okaże się w ciągu tygodnia.

 • Gosia - awatar

  Gosia

  01.02.2018
  01.02.2018

  Dla Czakusia <3

750 zł  z 1 100 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Renata Więckowska - awatar

Renata Więckowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Joanna Wierzbicka - awatar
Joanna Wierzbicka
20
Anna Skiba-Brzank - awatar
Anna Skiba-Brzank
50
Magdalena - awatar
Magdalena
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Agao - awatar
Agao
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jarek - awatar
Jarek
350

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij