Zbiórka Pomoc dla Dina - zdjęcie główne

Pomoc dla Dina

51 zł z 1 100 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Mateusz G - awatar

Mateusz G

Organizator zbiórki

Cześć! 

Jestem wiernym przyjacielem jamnika miniaturki o imieniu Dino. 

Dino to wspaniały pies, który mimo swojego 14-letniego życia nie "przeszedł na emeryturę". Uwielbia biegać i skakać. Bardzo chętnie bawi się również z małymi dziećmi, do których ma nieograniczoną cierpliwość. Słowem, cieszy się każdą chwilą swojego życia jako pełnoprawny członek naszej rodziny.

Niestety w ostatni weekend Dino stał się bardzo osowiały. Pojawiły się ataki bólu, chwilowe, przemijające niedowłady łapek i krwiomocz. Po wizycie u weterynarza i wykonaniu wielu kosztownych badań dowiedzieliśmy się, iż nasz przyjaciel ma nowotwór jąder, przerost prostaty, która wypełniła się ropą oraz niedoczynność tarczycy. W międzyczasie zauważona została również infekcja węzłów chłonnych w okolicy szyi, która pochodzi od chorych zębów. Jak nie trudno było się domyśleć, natychmiastowo podjęliśmy decyzję o leczeniu. Decyzję tą podjęliśmy tym bardziej, iż według opinii kilku weterynarzy jest gwarancja powrotu do całkowitej sprawności i to w przeciągu około 2 miesięcy.


Niestety, tak szybko jak podjęliśmy decyzję o jego leczeniu, tak szybko zaczęły kończyć się nam fundusze na jego leczenie. Tylko w pierwsze kilka dni leczenia stanowiły wydatek rzędu 1000zł. Kolejne dni również wiążą się z ogromnymi wydatkami, dlatego prosimy o wsparcie w części z nich, dzięki czemu nie będziemy musieli żegnać się z członkiem naszej rodziny.

Z góry dziękuję Wam wszystkim bardzo serdecznie

Mateusz

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
51 zł z 1 100 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Mateusz G - awatar

Mateusz G

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij