Zbiórka Pomoc dla Dina - zdjęcie główne

Pomoc dla Dina

51 zł  z 1 100 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Mateusz G - awatar

Mateusz G

Organizator zbiórki

Cześć! 

Jestem wiernym przyjacielem jamnika miniaturki o imieniu Dino. 

Dino to wspaniały pies, który mimo swojego 14-letniego życia nie "przeszedł na emeryturę". Uwielbia biegać i skakać. Bardzo chętnie bawi się również z małymi dziećmi, do których ma nieograniczoną cierpliwość. Słowem, cieszy się każdą chwilą swojego życia jako pełnoprawny członek naszej rodziny.

Niestety w ostatni weekend Dino stał się bardzo osowiały. Pojawiły się ataki bólu, chwilowe, przemijające niedowłady łapek i krwiomocz. Po wizycie u weterynarza i wykonaniu wielu kosztownych badań dowiedzieliśmy się, iż nasz przyjaciel ma nowotwór jąder, przerost prostaty, która wypełniła się ropą oraz niedoczynność tarczycy. W międzyczasie zauważona została również infekcja węzłów chłonnych w okolicy szyi, która pochodzi od chorych zębów. Jak nie trudno było się domyśleć, natychmiastowo podjęliśmy decyzję o leczeniu. Decyzję tą podjęliśmy tym bardziej, iż według opinii kilku weterynarzy jest gwarancja powrotu do całkowitej sprawności i to w przeciągu około 2 miesięcy.


Niestety, tak szybko jak podjęliśmy decyzję o jego leczeniu, tak szybko zaczęły kończyć się nam fundusze na jego leczenie. Tylko w pierwsze kilka dni leczenia stanowiły wydatek rzędu 1000zł. Kolejne dni również wiążą się z ogromnymi wydatkami, dlatego prosimy o wsparcie w części z nich, dzięki czemu nie będziemy musieli żegnać się z członkiem naszej rodziny.

Z góry dziękuję Wam wszystkim bardzo serdecznie

Mateusz

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
51 zł  z 1 100 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Mateusz G - awatar

Mateusz G

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij