Zbiórka Pożar w Styl snu Odbudowa - miniaturka zdjęcia

Pożar w Styl snu Odbudowa

Pożar w Styl snu Odbudowa

14 570 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 117 osób
Wpłać teraz
 
Maria Chazbijewicz - awatar

Maria Chazbijewicz

Organizator zbiórki

Witajcie!


Kochani w dniu 13.12.2020 roku, u mojej Przyjaciółki wydarzyła się tragedia. Spaliło się jej jedyne źródło dochodu - Zakład Stolarsko-Tapicerski w którym każdego dnia pracowała, by zapewnić byt swoim dzieciom, swoim pracownikom i realizować własne pasje – tworzyć #styl snu i dzielić się z nami swoimi pomysłami i umiejętnościami tworzenia.

Spłonął budynek, materiały, narzędzia – wszystko….

Kim jest Anetka? Jest mamą, mieszka sama z dwójką dzieci, piękną, mądrą, skromną dziewczyną – jest  moją Przyjaciółką - Kobietą z Wielkim Sercem, zawsze pomagającą potrzebującym, empatyczną i pełną wiary w ludzi. Zawsze pomagała i wiem, że będzie dalej pomagać innym. Mimo tragedii, jaka ją spotkała….

Kiedy ją pytałam: „Anetko, co Tobą kieruje w tej codziennej pomocy innym?” mówiła, że czuje potrzebę i wdzięczność za możliwość dzielenia się z innymi tym co ma. I to jest jej motto życiowe.


Teraz Ona potrzebuje pomocy na odbudowanie swojego miejsca pracy - zakładu #Styl snu.

Pomóżcie proszę – wierzę ogromnie, że dobro wraca – pokażmy to Jej – Anetce– mojej Przyjaciółce :-)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    16.12.20
    16.12.20

    Wpłacone:). Wczoraj mi się śniło, że spłonął mój dom. Dziś czytam na stronie internetowej o tej tragedii. Nigdy nie wiemy, co nas może spotkać. Pomagajmy.

14 570 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 117 osób
Wpłać teraz
 
Maria Chazbijewicz - awatar

Maria Chazbijewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 117

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
PIOTR HARASIMOWICZ - awatar
PIOTR HARASIMOWICZ
50
Dopłata car spotting ;) - awatar
Dopłata car spotting ;)
200
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 5 - awatar
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 5
2 354
Łukasz Baranowski - awatar
Łukasz Baranowski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij