Zbiórka Umieram z bólu, błagam pomóż mi. - zdjęcie główne

Umieram z bólu, błagam pomóż mi.

19 105 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 531 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Magdalena Leśniowska - awatar

Magdalena Leśniowska

Organizator zbiórki

Nigdy nikogo wcześniej nie prosiłam o nic,  choć w domu gdzie mieszkam jest okropna bieda.😞 Wystarczało mi zawsze to, że mój Pan bardzo mnie kocha i moją córkę Lusię, przytula i robi co może, żeby nas nakarmić. Wszystko inne do tąd nie miało znaczenia. Często On sam, nie ma nawet na jedzenie dla siebie, dlatego nie może mi pomóc, a o pomoc poprosić nikogo nie potrafi, nawet kiedy jest bardzo głodny. 😭 Udaję przed nim, że jestem szczęśliwa, że nic mnie nie boli, udaję, żeby go nie ranić, żeby nie widział mojego cierpienia. Kiedy ból staje się nie do zniesienia, chowam się, żeby mnie nie widział i cichutko płaczę. 💔😭

 Mój Pan pozwala mi spać w swoim łóżku, nie brzydzi się moich ran, bo tak bardzo mnie kocha. On ma tylko nas, chcę żyć dla niego, żeby był szczęśliwy i żeby nie było mu zimno. Kiedy jest zima, tulimy się w nocy do siebie i jest nam wtedy cieplej.

Że

Nigdy nikogo nie prosiłam o nic, ale teraz, kiedy ból mnie zabija, błagam o pomoc. 🙏🏻  

O moim cierpieniu dowiedziała się pewna pani z mojej wsi, która bardzo kocha zwierzęta i im pomaga, zobaczyła mnie pod sklepem kiedy czekałam na swojego Pana, przywiozła mi duży worek pysznej karmy i zabrała mnie do lekarza, zrobili mi tam badanie i podali zastrzyk. Wyniki biopsji wykazały nowotwór złośliwy listwy mlecznej. Pan doktor powiedział że natychmiast trzeba mnie operować, że trzeba usunąć obydwie listwy mleczne i zrobić mi sterylizację, że muszę również otrzymywać przez dłuższy czas serię zastrzyków które blokują dalszy rozwój nowotworów. Słyszałam też, jak mówili, że operacje i zastrzyki będą bardzo drogie😞

 Mój Pan bardzo płacze, wie, że nie może opłacić moich operacji i leczenia, boi się że będę cierpieć i że umrę 😭 Termin pierwszej operacji mam już na 23.09. Boję się że nie uda się mi zebrać ani grosza, że nikt mnie nie zauważy i mi nie pomoże, boję się że umrę z bólu💔 To moje pierwsze w życiu błaganie o pomoc.

"Błagam" 🙏🏻 "Pomóż mi"

-Misia konająca z bólu 💔😞

W podanym niżej linku znajdziecie Kochani moją stronę, na której można zobaczyć rozliczenia ze zbiórek, oraz zwierzęta które ratuję. Oczywiście zapraszam serdecznie do polubienia strony.

⬇️⬇️⬇️

https://www.facebook.com/100353678548719/posts/324789582771793/

Pozostałe pieniądze z tej zbiórki, po zakończonym leczeniu Misi, będą na bieżąco przeznaczane na porządną karmę, smakołyki, szczepienia, odrobaczenia, wizyty kontrolne w lecznicy i inne potrzebne rzeczy dla Misi i jej córki Lusi, ponieważ potrzebna jest dla nich stała i długotrwała pomoc. Z tych pieniędzy, będę robić zakupy żywności i środków czystości Panu Andrzejowi, będę kupować dla niego odzież i obuwie. Cała zebrana kwota, będzie przeznaczana wyłącznie na pomoc dla Pana Andrzeja, Misi i Lusi. Do zbiórki będę dołączać rachunki za wszystkie zakupy.


23.09.2021

Kochani darczyńcy, dzięki Waszej pomocy, Misia jest już po pierwszej operacji usunięcia listwy mlecznej. Od lekarza weterynarii wiem, że było bardzo ciężko. Misia miała mocne krwawienia z naczyń krwionośnych podczas operacji. Usunięte guzy były bardzo duże, ważyły blisko 1 kg. Przez kilka dni Misia będzie pod moją opieką, ponieważ Pan Andrzej nie ma warunków, aby sunia mogła tam bezpiecznie wracać do zdrowia. Misię po wygojeniu czeka kolejna operacja usunięcia drugiej listwy mlecznej. Trzymajcie proszę kciuki za Misię. Pan Andrzej i Misia dziękują z całego serca za pomoc. Dziękuję.🌹

 Pan Andrzej, Misia i Lusia nie będą marzli tej zimy. 😍 Z pomocą przyjaciół udało się dla nich zakupić pół tony węgla❣️

Zakupiłam Misi i Lusi miski i obroże wraz ze smyczami.

Wiele cudownych osób pisze do mnie na priv, że chciałoby, aby z tej zbiórki również wesprzeć właściciela suczek, Pana Andrzeja. Proszą, żebym kupowała i jemu według potrzeb rzeczy typu: ubrania czy buty, oraz jedzenie, czy też opłaciła rachunki. Pan Andrzej potrzebuje małej lodówki, nie ma żadnej, bo nie miał nigdy pieniędzy, aby cokolwiek w niej trzymać. 😭 W domu nie ma ubikacji, ani bieżącej wody, Pan Andrzej przynosi wodę ze studni, grzeje na kuchni i myje się w miednicy. Brudne ubrania co jakiś czas zabierają do prania sąsiadki. Brakuje też ciepłych ubrań, nie ma zimowych butów, ani butów typy adidas, pantofli, bielizny, przydałby się także ciepły koc, kołdra i poduszka oraz pościel. Krzesła już ledwo stoją, strach na nich usiąść, nogi są wzmocnione sznurkami. Chciałabym bardzo zabrać tego człowieka na zakupy, żeby sam sobie wybrał potrzebne rzeczy, żeby poczuł się wyjątkowo, żeby był szczęśliwy 😍. Pan Andrzej to bardzo uczynny i skromny człowiek, o wielkim sercu dla innych, a szczególnie dla zwierząt. Człowiek, który jak jego kochana Misia, chowa się w kąt, kiedy jest głodny, by nie prosić nikogo o pomoc i nie robić nikomu kłopotu. 😞 Od dwóch tygodni, robię dla niego zakupy z własnych środków, jednak ciężko jest pomagać wszystkim samej, dlatego, gdyby ktoś chciał mi pomóc, pomagać również Panu Andrzejowi, będę ogromnie wdzięczna.😘 Jeśli uda się zebrać na tyle, by poprawić warunki mieszkaniowe, to wiosną można by tam podłączyć wodę, zainstalować ubikację i kabinę prysznicową, umywalkę i zlew. Proszę pisać do mnie na priv, gdyby ktoś jeszcze miał jakieś specjalne życzenie, czy też pomysł, co do pomocy Panu Andrzejowi. Można też zostawić komentarz, wpłacając na zbiórkę czy konto, na jaki cel pieniążki zostały przekazane.
Dzięki cudownym ludziom, którzy wpłacają na tą zbiórkę, mogę pomagać Panu Andrzejowi i jego ukochanej Misi i Lusi. Dziękuję 😘🌹

Pan Andrzej od wczoraj płacze ze szczęścia, nie może uwierzyć w to wszystko co się dzieje, jest wszystkim ogromnie wdzięczny.

Ten człowiek powtarza w koło, ze łzami w oczach... „Nikt nigdy mi nie pomógł, a ja sam nie ośmieliłem się nigdy nikogo o nic prosić, ani nawet marzyć o niczym, nie jestem w stanie sam sobie pomóc, bo tego wszystkiego jest na mnie za dużo, a ja jestem biedakiem.” 💔

Warunki, w jakich żyje Pan Andrzej z suniami są tragiczne, brak wody, brak ubikacji, pękające ściany, stare nieszczelne drzwi i okna, dziurawy komin, zniszczone podłogi.

 Gdybyście mi Kochani pomogli zebrać jeszcze troszkę pieniążków, udałoby się stworzyć dla nich godne warunki do życia. Bez naszej pomocy nic się tam nie zmieni, będzie coraz gorzej.😞 Pomożecie? 🙏🏻

Dobro zawsze wraca.❤️ Dziękuję. 🌹


Pragnę również dodać, że od kwoty widocznej na zbiórce, przy wypłacie środków pomagam.pl, pobiera prowizję 7.5% tak więc kwota, którą widać zostaje pomniejszona o ten procent.

Misia 21.10.2021 odeszła za tęczowy most 🌈💔. 

Komentarze


 • Aneta - awatar

  Aneta

  26.09.21
  26.09.21

  Polecam zgłosić Pana do programu szlachetna paczka.

  • Magdalena Leśniowska - awatar

   Magdalena Leśniowska - Organizator zbiórki

   26.09.21
   26.09.21

   Dziękuję 🌹

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.09.21
  25.09.21

  Witam. Pomagam b. Dużo więc kwota nie jest wygórowana ale w ciągu miesiąca mam takich wpłat ok 10...Najważniejsze co chce dodać, że mieszkanie jest zdewastowane.. I tu właśnie jest myśl... a może Pani Katarzyna Dawbor pomorze kocha zwierzęta. A ten Pan też..Bohater tego wydarzenia zyje okropnie.. Można by wystosować list z prośbą o zakwalifikowanie go do programu "Mój nowy dom".. Proszę spróbować jako przedstawiciel organizacji prorządowych. Ma prawo prosić o taką pomoc.. Napewno uda się Pani pomóc temu dobremu człowiekowi.. Należy mu się..

  • Magdalena Leśniowska - awatar

   Magdalena Leśniowska - Organizator zbiórki

   25.09.21
   25.09.21

   Dziękuję 🥰😘🌹

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.09.21
  23.09.21

  Musi być dobrze! Całym sercem jestem z Wami.

  • Magdalena Leśniowska - awatar

   Magdalena Leśniowska - Organizator zbiórki

   23.09.21
   23.09.21

   Dziękuję w imieniu Pana Andrzeja i Misi.🌹

 • Alicja - awatar

  Alicja

  23.09.21
  23.09.21

  Dla Misi oraz Pana Andrzeja ❤️ Pomagajmy!

  • Magdalena Leśniowska - awatar

   Magdalena Leśniowska - Organizator zbiórki

   23.09.21
   23.09.21

   Dziękuję w ich imieniu 🌹😘

 • Mati B - awatar

  Mati B

  22.09.21
  22.09.21

  Dobro wraca

  • Magdalena Leśniowska - awatar

   Magdalena Leśniowska - Organizator zbiórki

   22.09.21
   22.09.21

   Zawsze wraca! Z wielokrotną siłą. Dziękuję za pomoc dla pokrzywdzonych 🌹❤️🥰😍😘

19 105 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 531 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Magdalena Leśniowska - awatar

Magdalena Leśniowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 531

Jan Cyran - awatar
Jan Cyran
5
Karolina - awatar
Karolina
10
Marzena Zgierska - awatar
Marzena Zgierska
20
Alina - awatar
Alina
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Madzia - awatar
Madzia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Tomasz Kożuszkiewicz - awatar
Tomasz Kożuszkiewicz
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij