Zbiórka Ratunek dla Caro! - miniaturka zdjęcia

Ratunek dla Caro!

Zbiórka Ratunek dla Caro! - zdjęcie główne

Ratunek dla Caro!

695 zł z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Wpłać teraz
 
Aga Werner - awatar

Aga Werner

Organizator zbiórki

Zwracam się do Was z ogromną prośbą o pomoc dla Caro - jak roboczo kotek został nazwany. Nie wiemy czy to kocurek czy kotka. Kotek przybłąkał się do pracy mojego taty. Szukamy jego opiekuna, ponieważ podejrzewamy, że albo się zgubił, albo ktoś go wywalił. Jednak pojawia się ponoć już od dłuższego czasu i chowa się na terenie firmy. Jest bardzo głodny i co gorsza - ma dużą otwartą ranę na tylnej łapce. 

Opiekuję się bezdomniakami już długi czas, ale nie stać mnie, by opłacić diagnostykę Caro i zabezpieczyć żywieniowo. Trzy bezdomniaki którymi się opiekuję, trzyma u siebie sąsiad na moją prośbę, dostaje od schroniska trochę jedzenia, ale to za mało nawet dla jednego kota, a co dopiero dla trzech, więc muszę mu zanosić puszki i karmę suchą. Kolejna dwójka mieszka nieco dalej, mają schronienie w piwnicy, ale trzeba je dokarmiać codziennie. Plus mam jeszcze swojego kota, który wymaga leczenia.

Niestety nie wiem na chwilę obecną jak złapiemy Caro, ale musimy to zrobić - kotka musi obejrzeć specjalista. Zapewne zaaplikuje antybiotyk, zszyje ranę, wyczyści ją, to są koszta, któryc nie mam szans pokryć sama. Każdy nawet najmniejszy datek przybliży nas do celu. Kotek na pewno bardzo cierpi. A jeść też musi - dałam tacie worek suchej karmy i 6 puszek, ale to o wiele za mało. Dodatkowo jeśli nie znajdzie się właściciel, Caro zostanie prawdopodobnie na terenie pracy taty - chyba, że uda nam się ją adoptować, bo taki jest też pomysł. Jeśli jednak się nie uda, czeka go/ją zima w pracy taty. Póki co zrobili Caro budkę, żeby mogła się schować, będzie jej tam ciepło, póki nie nadejdą mrozy, na kilka dni jedzenie ma, ale co dalej?

Proszę o pomoc w opłaceniu diagnostyki, leczenia i żywienia Caro. Pomóżmy temu biedactwu. Stan Caro będzie na bieżąco kontrolowany, będę wrzucać wszelkie info, zdjęcia i faktury. Proszę o pomoc dla kotka :(

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Aga Werner - awatar

  Aga Werner

  07.11.18
  07.11.18

  Kochani, jestem mocno podłamana, proszę o wasze kciuki i modlitwy :( w zeszłym tygodniu tata miał wolne i kotkiem opiekował się kolega. Widział go jeszcze w weekend na osiedlu obok. W poniedziałek rano miska była pusta. Od tego czasu kotka nie widać, nie słychać. Nie wiadomo gdzie jest. Zostawiamy mu jedzenie, ale nie przychodzi i nie je. Miski pełne. Nie czeka pod bramą firmy, nie ma po nim śladu. Szalejemy z niepokoju, nie wiadomo co się dzieje. W tym tyg. miał być u weta na zabiegu, przeglądzie. Zniknął :( obok jest ulica, osiedle, tory. Opcji jest kilka, albo ktoś go przygarnął, albo myśli, że go porzuciliśmy (były święta, firma zamknięta) albo - o co boję się najbardziej - zginął :( błagam was o modlitwę, trzymanie kciuków i wiarę, że się odnajdzie cały i zdrowy. Póki co nic nie wiemy. Do firmy zaczął przychodzić inny kotek. Będę informować na bieżąco co i jak :(

Komentarze


 • Paulina - awatar

  Paulina

  21.10.18
  21.10.18

  Wszystkiego dobrego dla kotka!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.10.18
  17.10.18

  :)

 • Slawomir Krawczuk - awatar

  Slawomir Krawczuk

  12.10.18
  12.10.18

  Na zdrowie

  • Aga Werner - awatar

   Aga Werner - Organizator zbiórki

   18.10.18
   18.10.18

   Dziękujemy! :)

695 zł z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Wpłać teraz
 
Aga Werner - awatar

Aga Werner

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 36

Paulina - awatar
Paulina
100
Karolina Danych - awatar
Karolina Danych
10
Aga11 - awatar
Aga11
5
Bogusława Jedrzejek - awatar
Bogusława Jedrzejek
20
Jagoda - awatar
Jagoda
10
Rafał - awatar
Rafał
10
Ilona - awatar
Ilona
20
MAREK - awatar
MAREK
5
Magdalena Janiszewska - awatar
Magdalena Janiszewska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij