Zbiórka Napadniety i okradziony syn - zdjęcie główne

Napadniety i okradziony syn

0 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Szelest - awatar

Katarzyna Szelest

Organizator zbiórki

Pierwszy raz zwracam się do ludzi dobrej woli o pomoc w zebrani kwoty 5tys złotych dla mojego syna Mateusza. Nie mam możliwość pomoc mu w tej chwili. Syn 3 lata temu zaraz po technikum wyjechał na studia do Londynu. Sam samiutki zorganizował sobie pożyczkę rządową dla studentów. Pierwsze 2 miesiące to był koszmar jego i mój. Nie mógł znaleźć takiej pracy, która by nie kolidowala z nauką. Nie jeden raz był głodny zrezygnowany. Ale nie poddał się. W końcu znalazł pracę. Mógł studiować. Nie było mu łatwo. Praca w restauracji do późnych godzin. Nocą nauka. I tak przez 3 lata. W tym roku skończył studia i to z dobrym wynikiem. W czwartek 10.10 wracając późnym wieczorem został napadniety, zastraszony nożem i okradziony. Telefon na który odkładal od dawna, pieniądze które byly na czynsz, kartę kredytową, dowód klucze od domu. Wiadomo pieniądze czy telefon nie najważniejsze. Najważniejsze, że żyje. Syn nie ma w sobie agresji nie walczył i dobrze bo kto wie jakby to się skończylo. Ale niestety ma traume. Lęk przed wyjściem z domu. Wczoraj tj 13. 10 w jego dzielnicy zginęło od noża dwoje ludzi. To była kiedyś spokojna okolica ale ostatnie 2 lata nie ma dnia żeby kogoś tam nie okradli. Syn drugi raz został okradziony. Pierwszy raz w czerwcu 2018 roku też jak wracał z pracy. Zgłoszenia są na policji. Udostępnię korespondencje policji do syna. Jest też tam na zdjęciu podany numer pod który można zadzwonić i sprawdzić czy był napad na syna. A teraz skąd moja prośba o pomoc. Pierwsze co syn musi zrobić to poprostu uciekać z tamtej dzielnicy. Znaleźć pokój w spokojnym miejscu. Ale żeby móc się przeprowadzić musi wpłacić kaucję. Kaucja w Londynie waha się od 500 funtów do nawet 1200.Synowi ukradli drogi telefon który był mu potrzebny do nowej pracy jaką zaczyna 21 października. Praca w końcu po 3 latach o normalnych godzinach od9 do 17. Nie będzie już wracał po nocach. Dlatego proszę jeśli ktoś może wpłacić drobna sumę będę wdzięczna bardzo wdzięczna. Syn to naprawdę dobry chłopak. Pomaga kto tylko poprosi. Swoje ubrania oddaje potrzebującym. Widząc bezdomnego zawsze kupi coś do jedzenia. Jest zawiedziony załamany ,że po raz drugi został okradziony.Stracil wiarę w to, że warto być dobrym. Tak bardzo bym chciała aby znów był radosnym szczęśliwym chłopakiem. Ciężko pracował przez 3 lata. Nigdy nie skorzystał z pomocy socjalnej. Dlatego teraz ja proszę o pomoc. Dziękuję z góry za minimalną nawet wpłatę. Każda złotówka jest cenna. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Szelest - awatar

Katarzyna Szelest

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij