Zbiórka Budujemy oazę dla lisów - zdjęcie główne

Budujemy oazę dla lisów

0 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Centrum ratowania ZWIERZĄT - awatar

Centrum ratowania ZWIERZĄT

Organizator zbiórki

Jesteśmy małą grupą walcząc o lepsze jutro dla fermowych lisów, jenotów, norek. Chcemy zbudować centrum gdzie zwierzęta będą miały zapewnione godne warunki do końca ich dni. Gdzie nie będą nękane przez człowieka, nie będziemy z nich robić maskotek jak niektórzy... Lis to nie pies nie ma potrzeby uczyć się sztuczek, żeby ktoś mógł się nim chwalić. U nas mają mieć ciszę i spokój, mieć zapewnione warunki zbliżone do naturalnych. Dysponujemy terenem pod lasem, daleko od zabudowań, to jest prawie hektar łąk w zacisznym oddalonym od ludzi miejscu. Niedaleko jest tylko jeden dom, w którym mieszkają ludzie gotowi poświęcić ziemię, czas i zmienić swoje życie żeby pokazać jak cudowne są to zwierzęta, może z czasem uda się odwieść innych od kupowania skór. Celem ośrodka ma być także edukacja poprzez obserwację i uwiecznianie naturalnych zachowań tych zwierząt. Zdjęcia i filmy mają być robione tak aby nie wpływały na ich zachowania. 

Potrzebujemy bardzo dużo funduszy... na porządne woliery, ogrodzenie terenu, wyposażenie wybiegów. 

Potrzebne jest mnóstwo pieniędzy na te cel ale wierzymy że razem z Państwa pomocą się to uda :) 

Mamy już dwa lisy... samca lisa polarnego Frostiego i samca lisa pospolitego Redusia. 

Na tą chwilę mieszkają w budynku gospodarczym przerobionym pod potrzeby lisie, ale to tylko chwilowe rozwiązanie. 

Jak tylko pogoda pozwoli będziemy mogli z Państwa pomocą zacząć grodzić teren. 

Będzie ciężko bo zaczynamy od zera ale wierzę że damy radę. RAZEM. 

Rozmawiamy z kilkoma Fundacjami aby wsparły nas poprzez współpracę i legalizację zieranych środków. 

Zdjęcie lisiaków jest z transportu z fermy która się likwidowała. Mamy zgłoszenia o potrzebujących lisach ale nie mamy dla nich miejsca teraz :( 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Centrum ratowania ZWIERZĄT - awatar

Centrum ratowania ZWIERZĄT

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij