Zbiórka Bieda z pseudo prosi o pomoc - zdjęcie główne

Bieda z pseudo prosi o pomoc

766 zł  z 750 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób

Poznajcie Chelsea. To sunia, która trafiła do nas kilka dni temu. Przy pierwszym spojrzeniu wydawac się może, że Chelsea wyglądać dobrze. Nie ma ran, chorób skóry, posklejanej odchodami sierści... niestety u Chelsea to co najgorsze,  jest na pierwszy rzut oka niewidoczne 😞  Poznałam ją w połowie  marca. Była przerażoną, gryzącą ze strachu kupką nieszczęścia. Ponieważ w naszych DT nie było ani jednego miejsca udało mi się zapewnić jej awaryjne, bezpieczne schronienie u zaprzyjaźnionej osoby.  Tam uspokoiła si, przestała gryźć ze strachu. Chelsea to sunia, która jest bardzo ciekawa człowieka ale bardzo się boi. 

Nie potrafi chodzić na smyczy, nie wie co to szelki. Wymaga cierpliwej nauki nie tylko chodzenia na smyczy ale i otaczającego ją świata bo Chelsea nie wie co to trawa, chodnik, telewizor, samochody, dużo ludzi.. Nie wiemy ile cierpienia musiała doznać w swoim życiu. Ale ktoś musiał wyrządzić jej wielką krzywdę... 

Chelsea ma około 5-6 lat. Wiek ciężko ocenić, ma zniszczone zęby  i skórę pomarszczoną od ciągłych porodów. Na brzuszku ma ślad po cesarskim cięciu, nie wiemy ile ich miała, powrastane nitki. Do tego przepuklina. Aż boimy się na samą myśl co dzieje się w środku.... 

O tym przekonamy się 17.04 kiedy będzie miała kastrację. Do tego czasu musimy uzbierać potrzebna kwotę na badania, zabieg kastracji i usuniecia przepukliny oraz czyszczenie i usuwanie zębów. Musimy sunię jeszcze odrobaczyć i zabezpieczyć na kleszcze. 

Czasu nie mamy zbyt wiele do tego zbliżają się święta, wiemy, że każdy ma swoje wydatki dlatego będziemy wdzięczne za każdą, nawet najdrobniejszą wpłatę, która przybliży nas do tego aby pomóc tej biednej suni... 

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    11.04.2019
    11.04.2019

    Trzymam kciuki za ta kruszynkę!!!

766 zł  z 750 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób

Wpłaty: 21

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Iwona podleśko - awatar
Iwona podleśko
100
Kinia - awatar
Kinia
100
Kinia - awatar
Kinia
20
Dace Kozule - awatar
Dace Kozule
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
K,Grabowska - awatar
K,Grabowska
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij