Zbiórka Trzęsie się jak galareta- pomóż! - zdjęcie główne

Trzęsie się jak galareta- pomóż!

2 466 zł z 3 600 zł (Cel)
Wpłaciły 104 osoby

KONIEC ZBIÓRKI 29.05.2019
Trzęsie się jak galareta- pomóżmy biednej, czarnej koteczce.Pod naszą opiekę trafiła koteczka, młoda-dorosła. Trzęsie się, ma problemy z koordynacją, przewraca się. Wymaga diagnostyki, o pomoc w przeprowadzeniu której Was prosimy. Kotka najprawdopodobniej ma hipoplazję móżdżku (schorzenie neurologiczne spowodowane oddziaływaniem wirusa lub bakterii na organizm matki kiedy jest w ciąży. Schorzenie to dotyka móżdżku, części mózgu, odpowiedzialnej za koordynację, kontrolę mięśni i równowagę. "Hipoplastyczne" koty i kocięta charakteryzują nerwowe, chwiejne ruchy oraz drgania,mniej lub bardziej nasilone zaburzenia równowagi i koordynacji, czasem znacznie wpływające na ich mobilność)

W najbliższych dniach musi przejść m.in. dokładne badania krwi, testy na choroby zakaźne, konsultację u specjalisty. Przechodzi właśnie kurację zylexisem, musimy ją odrobaczyć, zaszczepić, wykastrować

Będziemy ogromnie wdzięczni za każdą udzieloną kotce pomoc.  


Komentarze


 • Kasia - awatar

  Kasia

  29.05.19
  29.05.19

  Zdrowiej czarna myszko :*

 • Magda - awatar

  Magda

  29.05.19
  29.05.19

  Powodzenia!

 • Edyta - awatar

  Edyta

  29.05.19
  29.05.19

  Zdrówka malutka

 • Ania i Rafał - awatar

  Ania i Rafał

  25.05.19
  25.05.19

  Koteczku 3maj się! ❤️❤️❤️❤️❤️

 • Małgosia - awatar

  Małgosia

  23.05.19
  23.05.19

  Trzymam kciuki!!

2 466 zł z 3 600 zł (Cel)
Wpłaciły 104 osoby

Wpłaty: 104

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
H. G. - awatar
H. G.
10
iwona - awatar
iwona
10
Anna Wiśniewska - awatar
Anna Wiśniewska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Maciej Matysiak - awatar
Maciej Matysiak
10
Kasia - awatar
Kasia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij