Zbiórka Operacja i socjalizacja Chrupka - miniaturka zdjęcia

Operacja i socjalizacja Chrupka Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Operacja i socjalizacja Chrupka - zdjęcie główne

Operacja i socjalizacja Chrupka

941 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Wojciechowska - awatar

Ewa Wojciechowska

Organizator zbiórki

Chciałabym prosić o wsparcie na pokrycie kosztów leczenia i socjalizacji pieska Chrupka. Chrupek w maju został przez kogoś przerzucony przez płot. Piszczał, bał się ludzi. To psie dziecko miało zaledwie 2 miesiące. Brak wcześniejszego kontaktu z człowiekiem (najprawdopodobniej urodził się gdzieś w budzie lub szopie) spowodował braki w socjalizacji i Chrupek bał się każdego dotyku i wpadał w panikę przeraźliwie piszcząc. Zapisałam go do psiego przedszkola, za które muszę zapłacić 550 zł. Chrupek powoli robił postępy, jednak któregoś dnia niezauważenie zjadł kawałek gumowej części od torby wędkarskiej. Bardzo źle się czuł. Lekarz stwierdził że konieczne będzie operacyjne czyszczenie żołądka. Operacja wraz z leczeniem to kolejne 1450 zł. Niestety nie mam takich pieniędzy, obecnie sama choruję i jestem na świadczeniu rehabilitacyjnym które wynosi znacznie mniej niż kwota zbiórki. Operacja uratowała Chrupkowi życie a psie przedszkole sprawiło, że z Chrupek tydzień temu z powodzeniem znalazł stały domek i czuje się w nim świetnie. Jestem zadowolona z tego co wspólnie osiągnęliśmy, jednak zostaje jeszcze to nieszczęsne zobowiązanie finansowe. A ja jestem w kropce. Bardzo proszę o pomoc. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Ewa Wojciechowska - awatar

  Ewa Wojciechowska

  30.08.2019
  30.08.2019

  A to już zdrowy i szczęśliwy Chrup <3

  Zdjęcie aktualizacji 36 488

941 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Wojciechowska - awatar

Ewa Wojciechowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 20

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarzyna Orzechowska - awatar
Katarzyna Orzechowska
20
Agaw - awatar
Agaw
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Sylwia - awatar
Sylwia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Monika Brzezińska - awatar
Monika Brzezińska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij