Zbiórka Operacja i socjalizacja Chrupka - miniaturka zdjęcia

Operacja i socjalizacja Chrupka Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Operacja i socjalizacja Chrupka - zdjęcie główne

Operacja i socjalizacja Chrupka

941 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Wojciechowska - awatar

Ewa Wojciechowska

Organizator zbiórki

Chciałabym prosić o wsparcie na pokrycie kosztów leczenia i socjalizacji pieska Chrupka. Chrupek w maju został przez kogoś przerzucony przez płot. Piszczał, bał się ludzi. To psie dziecko miało zaledwie 2 miesiące. Brak wcześniejszego kontaktu z człowiekiem (najprawdopodobniej urodził się gdzieś w budzie lub szopie) spowodował braki w socjalizacji i Chrupek bał się każdego dotyku i wpadał w panikę przeraźliwie piszcząc. Zapisałam go do psiego przedszkola, za które muszę zapłacić 550 zł. Chrupek powoli robił postępy, jednak któregoś dnia niezauważenie zjadł kawałek gumowej części od torby wędkarskiej. Bardzo źle się czuł. Lekarz stwierdził że konieczne będzie operacyjne czyszczenie żołądka. Operacja wraz z leczeniem to kolejne 1450 zł. Niestety nie mam takich pieniędzy, obecnie sama choruję i jestem na świadczeniu rehabilitacyjnym które wynosi znacznie mniej niż kwota zbiórki. Operacja uratowała Chrupkowi życie a psie przedszkole sprawiło, że z Chrupek tydzień temu z powodzeniem znalazł stały domek i czuje się w nim świetnie. Jestem zadowolona z tego co wspólnie osiągnęliśmy, jednak zostaje jeszcze to nieszczęsne zobowiązanie finansowe. A ja jestem w kropce. Bardzo proszę o pomoc. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Ewa Wojciechowska - awatar

  Ewa Wojciechowska

  30.08.2019
  30.08.2019

  A to już zdrowy i szczęśliwy Chrup <3

  Zdjęcie aktualizacji 36 488

941 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Wojciechowska - awatar

Ewa Wojciechowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 20

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarzyna Orzechowska - awatar
Katarzyna Orzechowska
20
Agaw - awatar
Agaw
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Sylwia - awatar
Sylwia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Monika Brzezińska - awatar
Monika Brzezińska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij